Maden Suyu Deneyimi

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Şu sıralar farklı maden sularını deniyorum. Damla kesinlikle tavsiye etmeyeceğim maden sularından bir tanesi. İçtikten sonra ağzınızda hoş olmayan bir tat bırakıyor. Sanki musluk suyuna gaz eklenmiş gibi.

Şimdilik favorim ise Uludağ.

Sarıkız da denedim. Onda da sanki maden suyu değil gaz içiyorsunuz. Bir maden suyu bu kadar boğazı yakmamalı. Uludağ tam ayarı tutturmuş bu konuda.

Bizim burada bir tane maden suyu markası var o da bu:

beypazari-maden-suyu-6li-paket-0-zoom.jpg

Ahaaha :) Forumda bu tip paylaşımların olması da sevindirici :)
Sırf Kızılay'a bir yardımım dokunuyordur diye Kızılay içiyorum ben. Günde en az 1 tane sade maden suyu içmek lazım dostlar, yaz aylarında çok su tüketiyoruz bu suyu vucuttan atarken vucuda yarayan materyallerde eksiliyor, maden suyu ile bunları tamamlayabiliriz. Aksi durumda kramp ve benzeri şeyleri yaşamak muhtemel olacaktır. ( bir de sağlık okulunda bir şey öğrenmedim sanırdım :) )

Danone Akmina ve Özkaynak. Bunları da denermisin abi? Bir de Freşa var. Felaket derecede limon dolduruyorlar fakat zor bulunuyor.

Kesinlikle Damla tavsiye etmem. Bir ara içtim saat başı kustum en son hastaneye gittik serum verdiler. Ne içersem kusmaya başlamıştım o derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı