Madenciler, Bitcoin'deki düşüş nedeniyle ekran kartlarını satmaya başladı

Şu anki sistemim ekran kartsız.
APU da değil ha.
Bekliyorum, bekliyorum, bekliyorum ve bekliyorum...
Sistemi yenileyeceğim para biriktiriyorum lakin ikide bir bir şey çıkıyor.
Salın şu ekran kartı piyasasını.
Benim gibi bekleyen yüzlerce insan var.
Bilgisayar zaten dökülüyor.
Yalama oldu bilgisayar.
Güç kaynağı doğru dürüst çalışmıyor. Tak çıkar tak tak çıkar yapıyorum anca.
Para cepte kalsın diye doğal gazı kapatıp işlemci ile ısınıyorum.
Çayımı da demliyorum. Ama memnun değilim.
Salın şu piyasayı ya.

Bedavadan ucuz olsun. Alır.

Kardeşim RTX 3060 Ti çıkış fiyatı 400 Dolar. Vergilerle hadi TR'ye gelişi 600 Dolar olsun. 600 x doları da 9TL'den hesapla hadi abart iyice kaç TL çıkıyor? 5400TL çıkıyor. Kart 16k ya satılırken bedava mı oluyor? Neyin kafası bu? 16k senin için bedavaysa bizim için değil. Herkes senin gibi RTX 3070 kullanamıyor. 10 senelik bilgisayarla can çekişiyorum. Daha kötü olanlar da var.

Kardeşim RTX 3060 Ti çıkış fiyatı 400 Dolar. Vergilerle hadi TR'ye gelişi 600 Dolar olsun. 600 x doları da 9TL'den hesapla hadi abart iyice kaç TL çıkıyor? 5400TL çıkıyor. Kart 16k ya satılırken bedava mı oluyor? Neyin kafası bu? 16k senin için bedavaysa bizim için değil. Herkes senin gibi RTX 3070 kullanamıyor. 10 senelik bilgisayarla can çekişiyorum. Daha kötü olanlar da var.
Ayda 1000 ₺ kazandıracak kartı kimse sana o fiyata satmaz.
Taksitle alacaksın.
Taksitlerini miningle kapatacaksın.
Sonra kart sana kalacak.
Olmaz deme oluyor.

40 yapar…
Kesinlikle katılıyorum bu yazıya.

Kripto madenciliğinde kullanılan bu ekran kartları, maksimum performansla 7 gün 24 saat kullanılmış durumdalar ve uzun veya kısa vadede sorun çıkarmaları kuvvetle muhtemel.

Termal macunu değiştirir basarsın oyuna. RTX 3000 serisi çıkalı bir sene olmadı ilk günden beri kazı yapsalar ne olur. Kalkıp 5 yaşındaki RX 400/500, GTX 1000 serisini almazsın ama diğer nesiller temiz.

Termal macunu değiştirir basarsın oyuna. RTX 3000 serisi çıkalı bir sene olmadı ilk günden beri kazı yapsalar ne olur? Kalkıp 5 yaşındaki RX 400/500, GTX 1000 serisini almazsın ama diğer nesiller temiz.

Öyle bir saçma mantık ile yaklaşıyorlar ki o zaman yurt dışında yaşayan kişilerin arabası alınmaz 4800 km gibi toplamda yol yapıyorlar o zaman hepsi çöp. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı