Madencilik bitiyor mu?

Gdjer372

Hectopat
Hem kripto piyasasındaki düşüş hem de ülkemizde elektrik fiyatlarının artması madencilikten kâr etmeyi bitirdi mi artık? Madenciler yavaştan işi bırakıyor gibi gördüm. Umarım madencilik son bulur çünkü bunlar yüzünden oyun oynayamıyoruz. Piyasada kart yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada kart çok hocam chip krizi sona erdi madencilik piyasayı artık neredeyse etkilemiyor. Madencilik bitmez ayrıca sadece karı azalır. İllaki kazacak bir coin bulunur ama hiçbir zaman zarar ettirmez.

Piyasada çok kart var tugoli'nin dediği gibi. Fiyatları dolar bazında yüksek. Her piyasa düştüğünde millet riglerini ucuzdan satıyor başkaları ise bunları toplayıp ucuzdan mininge devam ediyor.

Muhtemelen çip üreticileri yeni teknolojileri geliştirip; geçiş yaparak bu çip krizini tamamen atlatmış olucağız. Önümüzdeki 2 sene içerisinde çok ciddi yeni teknolojiler gelebilir.

Kart var hocam şuan güncel kartların hepsine ulaşabilirsin. Madencilik kripto paraların işleyişi için gerekli bir durum olduğu için madencilik bitmez. Bu düşmüş haliyle bile az çok kazandırıyor. Şahsen eve yatırım yapacağıma madenciliğe yatırım yapardım.

Tek kartla mining artık bitti fakat zibilyon tane rigle mining yapanlar yine para babası oluyor.Tek fark 5 kazanıyorsa 3 kazanıyorlar
Tek kartla mining olayı nasıl bitiyor? Ben hala tek kartla aylık 50 dolar kazanıyorum, 10 dolar elektrik faturasına yansıyor.

Tek kartla mining olayı nasıl bitiyor? Ben hala tek kartla aylık 50 dolar kazanıyorum, 10 dolar elektrik faturasına yansıyor.
Düşük bütçeli olup ve tek kartla yapılan miningler bitti.Büyük ihtimal 3080 3070'in var o yüzden o kadar kazanıyorsun.2070 sahibiyim artık kurtarmıyor maalesef.

Düşük bütçeli olup ve tek kartla yapılan miningler bitti.Büyük ihtimal 3080 3070'in var o yüzden o kadar kazanıyorsun.2070 sahibiyim artık kurtarmıyor maalesef.
Şu anda güncel olarak ETH kazabilen bir ekran kartı elektrikten zarar ettirmez. Hale de 2070 ile kurtarmıyor diyorsanız ya hesapta ya da ekektrik kullanımınızda büyük bir anormallik var.

Yeni konular

Geri
Yukarı