Madencilik için en az RX 570 mi alınmalı?

Siz sanırım dediğimi anlamıyorsunuz. Ben sadece madencilik yapılabilir dedim. Kazanılabilir demedim siz nereden attınız?

Nereden hesaplıyorsun bunları? Hesapladığın yer hatalı çünkü.
Bizzat kendim hesaplıyorum. 1 ETH yi 350$ ve doları 3.85 den hesapladığım için size fazla gelmiş olabilir. Ancak doğrusu bu.

Zaten kimse "Zayıf kartlarla madencilik yapılamaz." demiyor ki, sadece bu kartlarla madencilik yaparken başlangıçta harcadığınız para ve süreç boyunca harcanan efor, işin sonundaki kâra değmiyor. Ayrıca bu kartların da belirli bir GB'ın üstünde olması şart değil. Konuyu neresinden tutsak elimizde kalıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendiniz mi hesaplıyorsunuz? Yani siz 10 MH/s'nin kaç ETH çıkaracağını mı hesaplıyorsunuz? Söyledikleriniz saçma. Bize ettiğin hakaretler daha kötü.

Zaten kimse "Zayıf kartlarla madencilik yapılamaz." demiyor ki, sadece bu kartlarla madencilik yaparken başlangıçta harcadığınız para ve süreç boyunca harcanan efor, işin sonundaki kâra değmiyor. Ayrıca bu kartların da belirli bir GB'ın üstünde olması şart değil. Konuyu neresinden tutsak elimizde kalıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Siz dalga mı geçiyorsunuz? Yahu siz bu kadar saçma saçma. ETH 2.5 GB VRAM yiyor. He daha alt maden kazacak iseniz durum değişebilir.

Birisi "8 dolar." der diğeri 2014 de atılan videoyu gösterir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya kanıt verebilir misin? İki saattir bize hakaret edip cahil deyip binlerce lira falan diyorsun. Kaynak? Hala hakaret etmeye de devam ediyorsun.

Geri
Yukarı