Madencilik için GTX 1060 vs 2x RX 560/470

Th3 R0sgu3s+

Hectopat
Daha fazla  
Başlangıçta 2x RX 560(bunlar sadece zcash kazacak) ve RX 470 ise duruma göre önceliği ZCash olarak çalıştırmayı düşünüyorum. Linux kısmına gelirsek kali ve ubuntu kullandım. Kali zaten Debian temelli, fakat şunu gördüm ki Linux da AMD sürücüleri pek stabil değil. Oyüzden ise Windows dan yanayım bu iş için. Bana sistem için yeterli ve uygun fiyatlï psu ve hdd önerin lütfen. :)

Edit: Hocam Asus Dual GTX 1060 3GB mı yoksa 2X RX 560/RX470 mi Zcash Mining için karlıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlangıçta 2x rx 560(bunlar sadece zcash kazacak) ve rx 470 ise duruma göre önceliği ZCash olarak çalıştırmayı düşünüyorum. Linux kısmına gelirsek kali ve ubuntu kullandım. Kali zaten Debian temelli, fakat şunu gördüm ki linux da amd sürücüleri pek stabil değil. Oyüzden ise windows dan yanayım bu iş için. Bana sistem için yeterli ve uygun fiyatlï psu ve hdd önerin lütfen. :)

//Edit: Hocam Asus Dual gtx1060 3GB mı yoksa 2x rx 560/rx 470 mi zcash mining için karlıdır?
Bu iki ürunü öneririm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı