Madencilik yaparken GPU driver error

KS
KS
Babapro21

Babapro21

Picopat
Hocam detaylandırabilir misiniz? Nerede, hangi kartlarla OC ayarları vs vs br sürü etken var.
Hocam Oc ayarim iyi 1 aydır hicbir sorun cikmiyodu simdi cikmaya basladi.
Ama sorunu çözdüm ethernet kablosu hafif çıkmış o yüzden 1-2 saate te bir lolminer low hashrate ve Gpu driver eror falan diyodu.
Çok şükür geçti teşekkürler hocam.

The Theseus

Hectopat
Yer
Kilis
Hocam Oc ayarim iyi 1 aydır hicbir sorun cikmiyodu simdi cikmaya basladi.
Ama sorunu çözdüm ethernet kablosu hafif çıkmış o yüzden 1-2 saate te bir lolminer low hashrate ve Gpu driver eror falan diyodu.
Çok şükür geçti teşekkürler hocam.
Size yadıktan sonra ben de bakayım dedim aynı sorun bende de varmış 😅 Ethernet kablosu biraz çıkmış gibiydi ben de tam taktım şu an ama umarım aynı şeydendir yoksa sıkıntı 🤷‍♂️

Dosya Ekleri

• IMG_20220129_204813.jpg
    IMG_20220129_204813.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 59

The Theseus

Hectopat
Yer
Kilis
İnşallah ayni sebeptendir.

Hocam bişey olmadı inşallah?
Kabloyu taktıktan sonra tekrar error verdi 7 tanesi 🙄 USB adaptör ile bağlandım eskisi gibi bakalım yarıö saattir sıkıntı yok gibi. İşin ilginç yanı 3 GPU çalışıyor internetten olsa diğerleri neden düşüyor. Neyse 1.5 saat kaldı dananın kuyruğunun kopmasına ☺️

Nikneyime

Centipat
Yer
İzmir
Kabloyu taktıktan sonra tekrar error verdi 7 tanesi 🙄 USB adaptör ile bağlandım eskisi gibi bakalım yarıö saattir sıkıntı yok gibi. İşin ilginç yanı 3 GPU çalışıyor internetten olsa diğerleri neden düşüyor. Neyse 1.5 saat kaldı dananın kuyruğunun kopmasına ☺️
O zaman GPU driver error verirse biz çıkarıp takalım lan kablolarını tşkler.🤣

KS
KS
Babapro21

Babapro21

Picopat
Usb derken?
Hocam benimde 2 kartım var sadece birinde oluyordu bu durum...

Bence bende biri anakarta takili biri de
riser da ya bence bu anakrttaki bütün interneti hazır bağlantı gidip geliyoken hepsini sömürüyodu o diğer garibana bırakmıyordu.🤣
O zaman GPU driver error verirse biz çıkarıp takalım lan kablolarını tşkler.🤣
Hocam benim Yaptığım Oc ayarı 1.5 -2 aydır maşallah sıkıntı çıkarmıyordu
Sonra bi tane karta bu sorun olunca baktım
Sebeplere;
•Oc ayarı
•Riser
•Kablolar...
Daha bir sürü var ama hatırlamıyorum...
Bunlari yapinca da duzelmezse
kartın cipinde hata var demektir.
O yuzden as kalsin kalp krizi gecirecektim ki son anda ethernetin takılı olmadığın gördüm.
🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Yukarı