Madencilikte ne kadar kazanıyorsunuz?

Claymore miner ile Ethermine geçmeni tavsiye ederim ben GTX 1060 23mh ile Binance en son 1.76 almıştım bıraktım 2 gündür 2 doların altına düşmüyor şu an 2.35

RTX 3060'lı bir tane daha sistem aldım o gelince Ethermine geçmeyi düşünüyorum bakalım biraz daha Binance pooldayım.

Kazım hızına göre normal hatta ideal bence
3 4 gündür ethermine'da kazıyordum bugün değerler çok düşünce Binance pool'a geçtim. Şimdi de burası güzel görünüyor. 8 saatlik ortalama 21 MH/s yani 24 saat için 60-62mh/s tam olması gerektiği gibi. Zırt pirt havuz mu değişecez anlamadım ki.
Binance pool yanlış bilmiyorsam günlük ödeme veriyor ama %2.5 komisyon alıyor diye biliyorum. Orayı tavsiye etmem. Ethermine şuan en popüler ve kazançlısı gösteriyor.

RTX 3060'lı bir tane daha sistem aldım o gelince Ethermine geçmeyi düşünüyorum bakalım biraz daha Binance pooldayım.
Bu gece gene 3.60 gibi yatırcak sana ama anasayfada gösteriyor ne kadar ödediğini aşağıdaki şekilde, gerçi diğer türlüde en fazla 4.20 gibi alırsın ama 0.01 beklemen gerekiyor

bbb.PNG

1050 Ti BTC ile günde 1 dolar geliyordu. Ekran kartı ağlamaya başlayınca bırakmıştım, ısı sorunu vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı