Madencilikte ne kadar kazanıyorsunuz?

YouTube'da kripto Süleyman diye biri var o baştan sona anlatmış süreci. Yapacaksan eğer günde en az 12 saat yapmanı tavsiye ederim. Her şeyi hazırladığın zaman ideal oc ayarları için yine buraya gel. Yardımcı olurlar.
Efendim referans alabileceğim bir kaynak var mı? Hangi siteyi kullanıyorsunuz siz? Çok soru sordum kusura bakmayın. İletişime geçebileceğim bir adresiniz olsaydı rahatsız etmezdim.
Bu arada mining sırasında başka işlem yapmamanda önemli çoğu yerde söylemiyorlar bunu. Extra kullandığın her şey kazım hızını düşürür. Uyuduğun saatlerde, evde olmadığın saatlerde çalışsın kart.

GTX 1060 bile aylık temiz 500 kalıyor.

WhatsApp Image 2021-04-14 at 01.14.54.jpeg

Ethermine'de aramızda görmekten mutlu oluruz hocam.
Oradaydim dostum bugün aylık kazancı 990 liraya kadar düşürdü moralim bozuldu :) 16:00 - 03:00 arası Binance pool'a geçtim. 03:00'den sonra tekrar erhermine'a döneceğim.
GTX 1060 bile aylık temiz 500 kalıyor.

Eki Görüntüle 973273
Bı tanıdığıma önerdim aynı kart ama eskimiş oc yapamıyordu. 19.5 MH üstünü göremedi. Memory Clock 600 üstü reset artırıyordu.

Şubat ayında 5500XT 8GB ile kazıma başlamıştım, o sıralar aylık kazancım 80 dolar civarındaydı. Şu an 1660 Super kullanıyorum, aylık kazancım 90 dolara yakın. Son 1 haftadır kazanılan ETH düştüğünden dolayı benim kazancım da 75 dolar civarına indi.

Yeni konular

Geri
Yukarı