Madencilikten gerçekten para kazanmak mümkün mü?

Amazon Japonya üzerinden 6000 TL gibi fiyatlara alınabiliyor. Ethereum tarafında LHR olmasına 34mh alınabiliyor, Ergo, Raven Coin gibi coinleri de gayet iyi kazım güçleri ile kazabiliyor ve satması kolay.
Bunun yerine kazım performansı yüksek bir kart alman daha iyi olmaz mı? RTX 3060 ın kazım performansının dğşük olduğunu duymuştum.

Arkadaşlar Nisan gibi madenciliğe başlamıştım. Güzel de kazanıyordum ancak Haziran ayında madencilik bitiyor söylentilerinden dolayı bırakmıştım. Bitmedi mi bu madencilik veya bitecek mi?
Duyduğunuz büyük ihtimalle Ethereum 2.0 söylentileri. Bu tarih normalde daha erkendi ama 2022'ye ertelendi. Ethereum 2.0 gelse bile ben madenciliğin yakın zamanda biteceğini düşünmüyorum.
Bunun yerine kazım performansı yüksek bir kart alman daha iyi olmaz mı? RTX 3060 ın kazım performansının düşük olduğunu duymuştum.
LHR olmayan modeller çok pahalı ve 3060 LHR V2 olsa bile T-Rex miner ile kilit %70'e kadar kaldırılabiliyor. Kazım performansı yüksek dediğiniz hangi modeller?

Amazon Japonya üzerinden 6000 TL gibi fiyatlara alınabiliyor. Ethereum tarafında LHR olmasına 34mh alınabiliyor, Ergo, Raven Coin gibi coinleri de gayet iyi kazım güçleri ile kazabiliyor ve satması kolay.
1660Super orijinal halde 30MH/s veriyor. hafif overclock ile aynı değerleri görebilirsin.

arkadaşı lütfen yanlış yönlendirmeyelim. mayıs ayına ertelenen bir eth zorluk bombası haberi var, eth 2.0 ile ETH kazımı bitişi ile bilgilendirmeler mevcut.

eth kazımının bitmesi ile oradaki miningçiler diğer coin'lere kayacak, bu nedenle ergo gibi, Raven gibi coin'lerin kazım getirisi düşecek haliyle, fakat coin piyasası çok oynak, para getirisi fırlayabilir de, elektrik maliyetini dahi karşılayamayabilir de...

olasılıklar çok fazla, hep kötümser bakmakta fayda var. Bu nedenle size önerim;
yarın ihtiyacınız olduğunda sizi zora sokmayacak bir parayı kullanmanız. ytd

1660 23Mh/s
3080 90Mh/s alırsın ETH için tabii LHR varsa değişir.
Bunları öneriniz değil mi?
1660 23Mh/s
3080 90Mh/s alırsın ETH için tabii LHR varsa değişir.
LHR nedir tam bilgim yok hocam. Lütfen açıklar mısınız?

Şimdi video kartlardan almak istiyoruz bu işe koyulmak için ama tam olarak bilgimiz yok bize bir arkadaş bunları önerdi o yüzden söylüyorum.

Geri
Yukarı