Madina Ghawsi'den Türk halkına skandal sözler!

@ÖzkanK beğenmiyorsa defolup gitsin, zorla tutan yok.

Kadın zaten Almanya'da haberi düzgünce okusanız mı acaba?

Ayrıca ülkeye kaçak veya gizlice gelmemiş. Sınavlara girmiş Aksaray Üniversitesi İşletme kazanmış. Resmi yollarla gelmiş. Kadın fakir birisi değil.

Sabah akşam milletine sayılıp sövülmesine sinirlemiş kendince konuşuyor. Bazı konularda haklı bile. Bir insanın yaptığını bütün millete devlete ırka mal edenler ülkemizde çok. Ama gereksiz abartmış.

Yoksa gelsinler yaşasın ülkemizde sorun yok ancak ülkemizde suça karışıyorlar, insanımıza zarar veriyorlar bir de insan hakları falan diyorlar. Geçin artık şu insan haklarını. Onlar insan da bizim insanımız patates mi?
Hayır, bu ülkede yaşamasınlar. Gitsinler kendi ülkelerine. Ekonomik ve kültürel olarak zararları var.

@ÖzkanK beyefendi,

Din kardeşleriniz Türk halkına ne güzel sözler söylüyor öyle. TÜRKİYE SINIRI içinde bulunan bir AFGAN TÜRKÇE konuşarak TÜRK halkına hakaret ediyor. Siz de bunu savunuyorsunuz ve "tüm afganlar böyle değil" diyorsunuz. Üstüne üstlük bir de buna "karşılıklı atışma" diyorsunuz.

@ÖzkanK beyefendi,

Din kardeşleriniz Türk halkına ne güzel sözler söylüyor öyle. TÜRKİYE SINIRI içinde bulunan bir AFGAN TÜRKÇE konuşarak TÜRK halkına hakaret ediyor. Siz de bunu savunuyorsunuz ve "tüm afganlar böyle değil" diyorsunuz. Üstüne üstlük bir de buna "karşılıklı atışma" diyorsunuz.

Bu kadını dikkate alıp haber yapmak bile saçma diyorum ben. Ne savunması!

Ne demem gerekiyor? Sizin gibi bu kadını Almanya'da bulup zorla Türkiye'ye getirip ceza evine atmalıyız flan mı diyeyim? Veya ben de onun seviyesine düşüp birilerine hakaret mi edeyim?

O kadar gereksiz işlere kafayı takıyorsunuz ki gerçekten yazık.

Bu kadını dikkate alıp haber yapmak bile saçma diyorum ben. Ne savunması!

Ne demem gerekiyor? Sizin gibi bu kadını Almanya'da bulup zorla Türkiye'ye getirip ceza evine atmalıyız flan mı diyeyim? Veya ben de onun seviyesine düşüp birilerine hakaret mi edeyim?

O kadar gereksiz işlere kafayı takıyorsunuz ki gerçekten yazık.

Sence bu haberlerin çok sık hale gelmesi artık rahatsız etmiyor mu?

Sence bu haberlerin çok sık hale gelmesi artık rahatsız etmiyor mu?

Kasıtlı olarak yapıldığını anlayamadınız mı daha?

Türk halkına devletine milletine söven onlarca yüzlerce başka milletlerden ırklardan adam dolu sosyal medya da hatta Türk olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup sövenler bile var. Ama bunların haber değeri yok.

Ama sen Suriyeli Afgan birisi hakaret etti diye haber yaparsan karşılığı var. Bak hemen 5 sayfa yazı oldu bile. Sosyal medyada tık karşılığı var falan.

Tekrar söylüyorum boş beleş anlamsız bir haber. Bu kadını dert mi edecen kendine şimdi?

Yeni konular

Geri
Yukarı