Madina Ghawsi'den Türk halkına skandal sözler!

Türk halkına devletine milletine söven onlarca yüzlerce başka milletlerden ırklardan adam dolu sosyal medya da hatta Türk olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup sövenler bile var. Ama bunların haber değeri yok.
Burada haklısın. 200 ülkenin 200'ünden de 200 ülkenin her birine hakaret eden var. Türkiye'ye Yunanlar, Ermeniler, Fransızlar, Araplar hakaret ediyor çoğunlukla; günümüzde haber değeri taşıyan bir tek mülteciler olduğu için de onları görüyoruz biz.

Tabi diğerlerinki boş hakaret, mültecilerin zaten yaptıklarını düşününce onlara sinirleniyorsun sen. Yoksa vaktinin çoğunu sosyal medyada Türkleri karalamaya çalışan tonla adam var, bunları niye takasın. Ülkene girmiş; düzenini, yaşantını, ekonomini, kültürünü bozmuş ve bozmaya devam eden; senin ülkende seni istemeyen; her gün ayrı suçlara karışan; ahlak kurallarını bile bilmeyen insanımsılar hakaret edince sinirin bozuluyor direkt karşılık veriyorsun.

İşte bu yüzden Yunan diyince bir şey olmuyor, Afgan diyince bir şey oluyor.

Ne saçmalıyorsunuz Allah aşkına! Mülteciler burada kalsın kesinlikle gitmesin onlara ihtiyacımız var diyen mi var? Evine al besle flan laflara bak çocuk musunuz?

Konu Almanya'da yaşayan bir Afgan kız. Ve Afganlar ile ilgili ona mesaj yazılınca yazanlara hakaretvari konuşması bir Afgan'nın yaptığını bana veya bütün Afganlara neden mal ediyorsunuz diye kızmış. Bunu dikkate bile alman banane bu kadından. Afgan bir yetkili desen değil veya üst düzey bir Afgan değil. Neden dert edeyim kendime diyorum... Kendince konuşuyor sadece.

Ama bunu bile anlayamıyorsunuz. İyi siz dert edin ve günlerce bu kadına küfür ederek ülkeyi kurtarıyor sanmaya devam edin ne diyeyim size.
Kanka aslında bu konuda haklısın ama belli ki diğerleri önceki konulardan dolayı böyle yazıyor. Mültecisever lakabı yapışmış sana artık.

Burada haklısın. 200 ülkenin 200'ünden de 200 ülkenin her birine hakaret eden var. Türkiye'ye Yunanlar, Ermeniler, Fransızlar, Araplar hakaret ediyor çoğunlukla; günümüzde haber değeri taşıyan bir tek mülteciler olduğu için de onları görüyoruz biz.

Tabi diğerlerinki boş hakaret, mültecilerin zaten yaptıklarını düşününce onlara sinirleniyorsun sen. Yoksa vaktinin çoğunu sosyal medyada Türkleri karalamaya çalışan tonla adam var, bunları niye takasın. Ülkene girmiş; düzenini, yaşantını, ekonomini, kültürünü bozmuş ve bozmaya devam eden; senin ülkende seni istemeyen; her gün ayrı suçlara karışan; ahlak kurallarını bile bilmeyen insanımsılar hakaret edince sinirin bozuluyor direkt karşılık veriyorsun.

İşte bu yüzden Yunan diyince bir şey olmuyor, Afgan diyince bir şey oluyor.

Kanka aslında bu konuda haklısın ama belli ki diğerleri önceki konulardan dolayı böyle yazıyor. Mültecisever lakabı yapışmış sana artık.
Mülteci sever çünkü.

Türkçe anlayamayan insanlarla uğraşmak çok zor. :(

Forumlarda yaşı küçük çok üye var ne yazık ki. Daha ceza ehliyeti olmayan, yaşı tutmayan çocuklar forumda ahkam kesiyor, ülke yıkıp ülke kurtarıyor sanıyor.

Ben ilk günden beridir. Ülkede bir tane bile kaçak yasa dışı izinsin göçmen kalmasın diyorum. Buna karşı çıkan mı var? Hatta belgeli bilgili kayıt altında olan Suriyeliler bile gitsin diyorum. Ama çocuk oyuncağı değil ki bu işler hemen olsun denilince olmuyor. Hak hukuk insan hakları uluslararası sözleşmeler anlaşmalar var dendiğim zaman laftayı yapıştırıyorlar. Anlayamıyor ufak çocuk olayı. Biz kovarız atarız asarız keseriz söveriz moduna giriyor hemen.

Mesela bu ülkede terör bitmesin diyen var mı? Bak bitiyor mu yıllardır. Şimdi birisi çıksa teröristleri yakacaz tek tek bulup asacaz ailelerini öldürecez işkence yapacaz teröristlerin bütün ailesini öldürecez bu sayede bitecek terör dese oleey deyip şakşaklamak mı gerekir? Bakın terör bitiyor diye!

Abicim öyle olmaz terör bitmez yanlış yapmış oluruz hak hukuk insan hakları var diyen terörist veya terör sevici mi olur hemen? Akıl mantık dışı söylemleri ve uygulamaları eleştirmek o konuyu savunuyon anlamına gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik orta doğu insanı başka bir şey beklenemez bunlardan.

Kasıtlı olarak yapıldığını anlayamadınız mı daha?

Türk halkına devletine milletine söven onlarca yüzlerce başka milletlerden ırklardan adam dolu sosyal medya da hatta Türk olup Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup sövenler bile var. Ama bunların haber değeri yok.

Ama sen Suriyeli Afgan birisi hakaret etti diye haber yaparsan karşılığı var. Bak hemen 5 sayfa yazı oldu bile. Sosyal medyada tık karşılığı var falan.

Tekrar söylüyorum boş beleş anlamsız bir haber. Bu kadını dert mi edeceksin kendine şimdi?

Ülke de son günler de gündem Afganlar olduğu için göze en çok onlar batıyor haliyle de en çok tepkiyi onlar çekiyor.

"Korkaklar asla gerçek korkaklık ve kahramanlıktan anlamazlar onlar için sadece kendi hayatları önemlidir".

Ne kadar doğru bir söz.

Madem bize korkak diyorsun sen neden kaçtın?
Sen kimsin bu halka korkak gibi bir sıfatı layık görüyorsun?

Sen bir vatansızsın kendi ülkene bile dönsen seni almazlar, sadece şu an devleti yöneten kişiler sayesinde bir yere gelmiş alt insan kompleksine sahipsin.

Böyle insanların önce bir on yıl hapise atılıp ardından tüm mal varlığına el koyularak sınır dışı edilmesi şart.

Çocuk musun birader sen bu resmen ırkçılık kafamı buluyorsunuz aklımızla dalgamı geçiyorsunuz bu ülkede kafayı yiyeceğim en sonunda.
En son çıkan videosunda küfür ve hakaret ediyor. Benim daha önce gördüklerimde ise sadece görüş ve beddua sıralıyordu kadın. Ayrıca 38 yaşındayım. Kimsenin aklıyla da dalga geçecek kadar ne vaktim var ne de işim gücüm.

En son çıkan videosunda küfür ve hakaret ediyor. Benim daha önce gördüklerimde ise sadece görüş ve beddua sıralıyordu kadın. Ayrıca 38 yaşındayım. Kimsenin aklıyla da dalga geçecek kadar ne vaktim var ne de işim gücüm.
Beddua ile hakaretin aynı şey olduğunu anlayamıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı