Mafia 1-2 gibi oyun önerisi

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Mafia 1-2 oyunlarını çok seviyorum. Bu yüzden bana bu tarz oyun lazım.
  • 25 saatten kısa olsun.
  • Grafikleri iyi olursa güzel olur.
Çok önemli not: Mafia 1-2 tarzı derken mafya tarzı değil, onun gibi açık dünyası olan fakat açık dünya oyunu olmayıp, görevden göreve koştuğumuz, güzel hikayeli, güzel sinematikleri olan bir oyun lazım. Eğer kriterlere uyuyor ise, mafya tarzı önerebilirsiniz.

Max Payne 3 kesinlikle denemelisiniz mükemmel bir oyun onun dışında ben oynamadım fakat çok sayıda övgü duyduğum bir oyun olan la: Noireyi önerebilirim 2 side çok iyi oyunlar ama dediğim gibi la: Noire hakkında çok bir fikrim yok Max Payne'yi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mafia 1-2 oyunlarını çok seviyorum. Bu yüzden bana bu tarz oyun lazım.
  • 25 saatten kısa olsun.
  • Grafikleri iyi olursa güzel olur.
çok önemli not: Mafia 1-2 tarzı derken mafya tarzı değil, onun gibi açık dünyası olan fakat açık dünya oyunu olmayıp, görevden göreve koştuğumuz, güzel hikayeli, güzel sinematikleri olan bir oyun lazım. Eğer kriterlere uyuyor ise, mafya tarzı önerebilirsiniz.

La norie cidden güzel oyun fakat optimazsyon leş ötesi.

Görevden göreve koşup biraz açık dünyaya sahip oyun arıyorsanız Assassin's Creed serisine bir göz atın derim. Ek olarak belirtildiği gibi L.A. Noire oynayabilirsiniz.

Görevden göreve koşup biraz açık dünyaya sahip oyun arıyorsanız Assassin's Creed serisine bir göz atın derim. Ek olarak belirtildiği gibi L.A. Noire oynayabilirsiniz.
Hocam, Assassin's Creed fanı olduğunuzu biliyorum. Size sormak doğru olur.

Assassin's Creed Valhalla, konuda yazdığım kriterleri karşılıyor mu?

Hocam, Assassin's Creed fanı olduğunuzu biliyorum. Size sormak doğru olur.

Assassin's Creed Valhalla, konuda yazdığım kriterleri karşılıyor mu?

Aslında sistemim yetmediği için oynayamadım o oyunu. Bende Black Flag'e kadar kısım yer alıyor. Tabii onları da artık hatim ettim diyebilirim. :)

Valhalla sanırsam sadece hikaye odaklı gideyim derseniz 25 saat asla tutmaz. Ama oyunda sırf fotoğraf çekmek için bile gezilir deyip gezecek olursanız 25 saati rahatlıkla geçecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı