Mafia 1 mi 2 mi?

emr980ofc

Centipat
Mafia 1 mi daha iyi 2 mi? Mafia 1 remake çıkacakken bir oynayayım dedim ve oyuna bir kez daha hayran kaldım. Zaten Mafia 2'yi yakın zamanda bitirmiştim. Bence Mafia 1 daha iyi ama sizin düşüncelerinizi merak ettim. Ve konuya Mafia 3'ü koyma gereği duymadım sebebi malum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 1 de Mafia 2 de harika oyunlar. Fakat Mafia 1 sinematik olarak ilk kez bir oyunun bu kadar detaylı ve gerçekçi işlenmesiyle herkesin yerinde ayrıdır.

Mafia 1'de ben görünmez duvarlar yüzünden çok öldüm Mafia 1 oynanış açısından biraz kötü benim çünkü Fizik motoru aşırı rastgele minnacık bir şeye çarpsa araba ters dönüyor ama Mafia 2'de Fizik motoru olduğu için ve oyun daha akıcı olduğu için ben daha çok seviyorum.

Kıyaslamak yanlış hocam. Hepsi ayrı güzel. İlk oyunu bazı arkadaşlar zor olduğu için beğenmiyor. Eğer sabrın varsa ve hikayeyi gerçekten öğrenmek istersen ilk oyunda çok güzeldir. Keşke Mafia 3'de bu iki oyunun kalitesine ulaşabilseydi.

Mafia 1'de ben görünmez duvarlar yüzünden çok öldüm Mafia 1 oynanış açısından biraz kötü benim çünkü Fizik motoru aşırı rastgele minnacık bir şeye çarpsa araba ters dönüyor ama Mafia 2'de Fizik motoru olduğu için ve oyun daha akıcı olduğu için ben daha çok seviyorum.

Bence remakede düzeltirler onu.
Kıyaslamak yanlış hocam. Hepsi ayrı güzel. İlk oyunu bazı arkadaşlar zor olduğu için beğenmiyor. Eğer sabrın varsa ve hikayeyi gerçekten öğrenmek istersen ilk oyunda çok güzeldir. Keşke Mafia 3'de bu iki oyunun kalitesine ulaşabilseydi.

Aslında kıyaslamak yanlış doğru ama merak işte ve oyun cidden zor ama oynanamayacak kadar değil.
Bence Mafia 2. Mafia 2 Definitive Edition benim bekledigim kadar guzel degil. Umarim Mafia Definitive Edition cok guzel grafiklere sahip olur.

Mafia 2 arasındaki farkı anlayamadım bazı modlar bile daha iyi.
Bu ve bu videoyu izleyin. İlk oyunun Fizik motoru yok. Mafia 2 alıın. 1 mi 2 mi diye soruyorsanız hiç oynamamışsınızdır "nostalji ya aga be." Diyenlere aldırmayın.

Ben iki oyunuda oynadım zaten insanların fikrini merak ettim :D.

Aslında kıyaslamak yanlış doğru ama merak işte ve oyun cidden zor ama oynanamayacak kadar değil.
Sana tavsiyem Mafia 1'den başlaman. Zaten şu boş zamanlarda yapılacak pek bir şey yok. Önce 1. oyunu bitir sonra diğerine başlarsın. Evet oyun gerçekten zor. Ama biraz uğraşarak bitirebilirsin. Konuyu yanlış okumuşum hocam zaten ikisinide oynamışsın. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı