Mafia 1 Oynanır mı?

Eğer "eski oyun oynanmaz" şeklinde bir takıntınız yoksa mutlaka oynamanızı öneririm. Hikayesi ve müzikleriyle bence her oyuncunun ölmeden önce oynaması gereken oyunlardan biri.
Hayır öyle bi takıntım yok daha önce bi oyununu bitirmiştim. Sanırım mafia 2 ve gerçekten çok iyi idi.
Pişman olmak mı dediniz? 3 kez bitirdim, bilgisayarımda olsa yine açar oynarım. Mafia serisinin en kaliteli oyunudur. Pişman olmazsınız.
Peki şuan indiriyorum.

Mafia 1, Mafia 2 kesinlikle oynanması gerekir. Mafia 1 ve Mafia 2'den sonra hevesinizi alamayıp Mafia 3 alıp oynarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız, en iyisi Mafia 3'ü oynamamak.

Mafia 1, Mafia 2 kesinlikle oynanması gerekir. Mafia 1 ve Mafia 2'den sonra hevesinizi alamayıp Mafia 3 alıp oynarsanız hayal kırıklığı yaşarsınız, en iyisi Mafia 3'ü oynamamak.
Evet lincoln'e gıcık kapıyorum birde Vito'yu öldürüyor utanmadan.
Ve Vito tüm çeteleri indirsin bir zenci bebeye öldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndiriyorum derken, umarım "satın aldım indiriyorum." demek istemişsinizdir. Mafia efsane bir oyundur. Pişman etmez.
Evet satın aldım korsan'a hayır daha önceden mafia 1 kütüphanemde vardı zaten. Ne olduğu bilinmeyen kanal mafia 1 oynamayın falan diyordu o yüzden sordum.
Korsana hayır✋

Mafia II'yi baştan sona oynadım, çok iyiydi ama Mafia III'ü neredeyse hiç oynamadım. Steam kütüphanemde duruyor öylece. İndirime girmişti, öyle almıştım. 20 ₺ civarı fiyatı vardı.

Mafia I ve II hala oynanır bence. Sizi üzmez ve eğlendirir.

Evet satın aldım korsan'a hayır daha önceden mafia 1 kütüphanemde vardı zaten. Ne olduğu bilinmeyen kanal mafia 1 oynamayın falan diyordu o yüzden sordum.
Korsana hayır✋
Hangi kanal diyor onu? Akıl mantık işi değil Mafia 1 oynamayın demek. Oyun tarihine damga vuran oyunlardan birisi. Sayısız kez bitirmişliğim var. Mümkünse bir daha o kanala uğramayın.

Geri
Yukarı