Çözüldü Mafia 2 64 FPS'e sabitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

MoonDrag

Hectopat
Makaleler
17
Daha fazla  
Oyun Definitive Edition arkadaşlar. Low ayarlarda veyahut Ultra ayarlarda aldığım FPS 64'e sabitleniyor. FPS limitlemesini de kaldırdım ancak sorun gitmiyor. Sizce neden olabilir? Yabancı kaynaklarda birkaç kişi daha yaşamış ama tam açıklayıcı çözümler sunulmamış. Sizin öneriniz nedir? RX 580'e sahibim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet arkadaşlar, sorunu kendi denememle çözdüm. Masaüstünde oyuna sağ tıkladıktan sonra özellikler kısmından uyumluluk ayarını Windows 7 yapınca sorun ortadan kaldırılıyor.
Arkadaşlar aynı zamanda oyunu Epic Games Launcher üzerinden açmayın. Oyun dosyaları kısmından direkt oyunu açın. Launcher üzerinden ayarlar açılmıyor.

Arkadaşlar aynı zamanda oyunu Epic Games Launcher üzerinden açmayın. Oyun dosyaları kısmından direkt oyunu açın. Launcher üzerinden ayarlar açılmıyor.
Mafia serilerini beğendiniz mi hocam, tavsiye eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
anlık olarak sicilya mafyası triplerine girmiş bulunmaktayım. Bugüne kadar oynamamak büyük hata. Yıllar önceyi yeniden yaşıyorum resmen

3 çok beğenilmese de ben beğenmiştim 1, 2 oynanır çok güzel oyunlardır. Açık dünya vs. gta gibi çok etkileşimlere giremiyorsunuz. Fakat firmanın amacı da bu yönde değil zaten oyunun ana esprisi kaliteli hikayesidir.

Mafia II'de hikaye bittiğinde maalesef açık dünyada takılamıyorsunuz ama belli başlı modlar sayesinde DLC mantığında açık dünyada gezebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı