Mafia 3 Definitive Edition 2K Launcher'da gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 11

MithatY28

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Hukuk Öğrencisi
Merhaba, sorunum şudur ki ben oyunu alalı 2-3 gün oldu gönül rahatlığıyla da oynuyordum ama bu sabah kalkıp oyuna girmeye çalışınca 2K Launcher da Mafia 3 definetive Edition sahibi değil Mafia trilogy sahibiydim. Yüklememi istiyor, deniyorum basıyorum ama değişen bir şey yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Fotoğraflar ektedir.

Dosya Ekleri

• resim_2021-08-05_110940.png
    resim_2021-08-05_110940.png
    680,2 KB · Görüntüleme: 144
  • resim_2021-08-05_110956.png
    resim_2021-08-05_110956.png
    401,7 KB · Görüntüleme: 113
Son düzenleme:
aynı sorun bendede oldu kasım 2020de epic gamesten aldığım oyun 2 3 gündür 2k launcherda gözükmediği için oyanayamıyorum kendi oyun dosyasından açtığımda ise bütün ilerleme kayboluyor çünkü ilerlememiz 2k launchera kayıtlı en son 5 gün önce falan oynamıştım ama 2 gündür oyuna giremiyorum epic gameste kütüphanede olduğu halde 2k launcherda tekrar satın almamızı istiyor rapor gönderdim ama cevap yada çözüm ne zaman gelir meçhul.. lütfen fikri olan söylesin deneyelim

Aynı sorun bende de oldu kasım 2020'de Epic Games'ten aldığım oyun 2 3 gündür 2K Launcher'da gözükmediği için oyanayamıyorum kendi oyun dosyasından açtığımda ise bütün ilerleme kayboluyor çünkü ilerlememiz 2K launchera kayıtlı en son 5 gün önce falan oynamıştım ama 2 gündür oyuna giremiyorum Epic Games'te kütüphanede olduğu halde 2K Launcher'da tekrar satın almamızı istiyor rapor gönderdim ama cevap ya da çözüm ne zaman gelir meçhul. Lütfen fikri olan söylesin deneyelim.

Vallahi ben "Mafia 3"ü dosyalarından geri açtım ilk başta Save yoktu 1 ya da 2 kere daha tekrar açtıktan sonra Save'im geldi ve oyuna devam ettim bir sıkıntı çıkmadan hep dosyalardan açarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı