Çözüldü Mafia 3 Definitive Edition ölüş yükleme ekranında takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KevinLevrone

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben oyunu gayet rahat oynuyordum. Bugün öldüm. O ölüş yükleme ekranında takılı kalıyor, hiç açılmıyor. Aç kapa yapsam da bir şey değişmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum, ne yaparsam düzelir?
Bekliyorum bekliyorum, bir ekran geliyor. Sonra anlık geri yükleme ekranına atıyor.
Oyun orijinal, Epic Games'ten aldım.

Çözüm
Sorun neydi de çözüm olarak bunu verdiler. Tahminimce save dosyasını görmüyordu oyun ondan dolayı böyle bir çözüm verilmiş. Sizin sorunla aynı olduğunu sanmıyorum ama denemek bedava.
Aynı sorun hocam. Sonsuz yükleme ekranı sorunu yazıyor ingilizce olarak.
Sorun neydi de çözüm olarak bunu verdiler. Tahminimce save dosyasını görmüyordu oyun ondan dolayı böyle bir çözüm verilmiş. Sizin sorunla aynı olduğunu sanmıyorum ama denemek bedava.
İşe yaramadı :(
Hocam 39 saat 37 dk oynamışım silip tekrar yüklemek son çarem onun dışında aklınıza gelen bir çözüm var mı?
Epic games cloud ile save dosyası alıyorsa gitmez. Ya da garanti olsun diye save dosyasının da yedeğini al belgelerim-mygames'in içinde olabilir.
Çözümü buldum, çalıştı da bende. Şimdi c:/ kullanıcılar /bilgisayarın adı/ appdata/local/2K games/mafia 3/data/gamesaves buradan sonuncu save i silin. Aynı görevden başlıyorsunuz, kaldığınız yerden yani save 2 vardı bende en son kayıt olarak onu sildim çalıştı. Appdatayı görmek için de üstteki görünümden gizli öğeleri gösteri tikleyin.
Arkadaşlar, ben oyunu gayet rahat oynuyordum. Bugün öldüm. O ölüş yükleme ekranında takılı kalıyor, hiç açılmıyor. Aç kapa yapsam da bir şey değişmedi. Ne yapacağımı bilmiyorum, ne yaparsam düzelir?
Bekliyorum bekliyorum, bir ekran geliyor. Sonra anlık geri yükleme ekranına atıyor.
Oyun orijinal, Epic Games'ten aldım.

Ekran kartı işlemci ne ve son zamanlarda hiç Google'den bir şeyler indirdinmi.

Epic Games Launcher'dan oyunun dosyalarının tam olduğunu doğruladın mı? Dosyaların tam olarak yüklenmemesi, yüklenirken internet bağlantısının kopması sonucu olabilir. Doğruladıktan sonra silip tekrar yüklemeyi dene.

Epic Games Launcher'dan oyunun dosyalarının tam olduğunu doğruladın mı? Dosyaların tam olarak yüklenmemesi, yüklenirken internet bağlantısının kopması sonucu olabilir. Doğruladıktan sonra silip tekrar yüklemeyi dene.
Doğrula seçeneğine tıkladım 1 gün oynadım hocam oyunu herhangi bir sıkıntı olmadı 2 3 kere doğruladım yine aynı şey.
Ekran kartı işlemci ne ve son zamanlarda hiç Google'den bir şeyler indirdinmi.
Hocam Google'den bir şey indirmeyle ne alakası var bir şey indirmedim de?

Yeni konular

Geri
Yukarı