Satıldı Mafia 3 DLC Dahil (Steam Hesap)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DayleFusion

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün çekilişten mafia 3 oyununu kazandım. Oyunun boyutunu 40 GB olması nedeniyle oynayamayacağım. Hesap hiç kullanılmamıştır. İstediğim ücret 100TL dir. Pazarlık payı bıraktım. Almak istiyen arkadaşlar steam hesabımdan iletişim kursunlar. Ödeme biçimi ininal olacaktır. Para geldikten sonra hesabı üzerinize bırakacağım.

Referansım technopat profil imdir.

İletişim: Steam Community :: DayleFusion_TR

Hesabın Linki: Steam Community :: DayleFusion__TR

Fotoğraflar:

2.JPG

3.JPG

Kardeşim madem oynayamayacaktın niçin çekilişe girdin? Çekilişi yapan arkadaş da satabilirdi fakat gönlünden geçmiş bir arkadaş oynasın demiş. Yaptığın olmamış.

Tamamda oyunun 40Gb olduğunu bilmiyordum. Çekilişine kazandığım için illaki oyunu oynamam gerekmiyor. Nasibim imiş çıkmış yapacak bir şey yok. Hem satarım satmam sizi bağlayan bir şey yok.

@Ali Keser, sonuç itibariyle yapılmış ve yapılmakta olan çekilişlerde ''çıkarsa satamazsınız'' diye bir kural yok, yani bu durumda arkadaşın satması gayet normal bence :)

Evet, hesap yeni ve oyun hiç oynanmamış. Zaten açılan hesap sırf oyun Key'ini sağlama almak içindi. Alacak olan arkadaşın hiç bir endişesi olmasın :)

Kardeşim madem oynayamayacaktın niçin çekilişe girdin? Çekilişi yapan arkadaş da satabilirdi fakat gönlünden geçmiş bir arkadaş oynasın demiş. Yaptığın olmamış.
Benim de arkadaşıma, GTA 5 çıktı. Fakat interneti 25 GB olduğundan ve babası da izin vermediğinden (oynamasına) bana doğum günü hediyesi olarak verdi...

Yani kötü bir şey değil.

Tabi oynayacak birine çıksaymış keşke demeden de geçemiyorum, hayırlısı olsun, iyi satışlar. :D

Arkadaşlar 90 a bırakıyorum. Az miktar pazarlık payı var.

Mafia 3+DLC DrOyunda 89 TL altına çekmelisiniz.

80 TL'ye alan varsa gelebilir. Daha fazla indiremem maalesef.

Son olarak 70'e bırakıyorum. Ne oyunmuş arkadaş :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı