Mafia 3 Geliyor

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Öncelikle belirteyim ki haber kendi düşüncemdir hiç bir kaynağa ait değildir. Mafia 1'in sonunda Vito ve Joe gelip ana karakterimiz olan Tommy'yi öldürüyorlar. Mafia 2'de de bu bölümü kendimiz yapabiliyoruz. Mafia 1 gelecek oyundan bize ip ucunu vermişti. Mafia 2'de bir ip ucu buldum ve sizinle paylaşmak istedim. Oyunun başında ana karakterimiz Vito elinde bir viski yağmurlu bir günde fotoğraflarına bakarak anılarını anlatıyor ve oyun başlıyor. Benim düşüncem biz oyunda Vito'nun anılarını oynuyoruz. Oyunun son bölümlerine gelindiğinde Martinin dairesinde benzer bir kareye rastlıyoruz. Hava gene yağmurlu ama elinde viski şişesi yok. Olsa bile ben gözden kaçırmış olabilirim kusura bakmayın. Ama zamana bakarsanız hava gündüz ama oyuna başlarken gece idi. Benim bulduğu ip ucu işte burada tahminim oyunun sonunda Joe bizden ayrılıyordu. Hepimiz çok üzülmüştük benim düşüncem Henrynin bize ihanet ettiği gibi Joenun da ihanet etmiş olabilmesi. Yada tam tersi biz yaşlı ihtiyarı öldüreceğiz. Benim bulduğum ip ucu bu kadar. Eğer yanılıyor isem affola. Sizinde bulduğunuz buna benzer bir ip ucu var ise paylaşırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İpucu derken, oyun; Vito'nun anılarından oluşuyor. Bu tarz hoşuna gittiyse eğer, The Godfather: The Game ve ayrıca L.A. Noire' da hoşuna gidecektir. Hatta izlemediysen "Bir Zamanlar Amerikada" yı mutlaka izle.

Şimdi Spoiler veriyoruz ama sonunda Joe'yu öldürürken kesin bir şekilde görüntü yok öldürme ile ilgili, sadece arabada Joe gidiyor ve bizden ayrılıyor o anda oyun bitiyor, yani öldüreceklerdi. Ancak devam oyunda bir bakarsın Joe arabanın içinde kendini kurtarır.

Yani sonunun böyle bitmesi yapımcılara şunu düşündürüyor, belki devam oyun yaparız diye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı