Mafia 3 oynanır mı?

Mafia 1, Mafia 2 bitirdim ikisi de güzeldi. şimdi Mafia 3'ü oynayıp hikayeyi tamamlayacaktım lakin çok olumsuz yorum aldım. oyun hakkında ama şu da var, bilenler bilir Mafia 2 meraklı bitti. Biraz da o yüzden oynayasım da var kısacası sorum şu; Mafia 3 ile Mafia 2'nin hikaye bağı var mı hikayeyi tamamlamak için oynanır mı?
Oynayacak başka oyun yoksa oynanır. Orta düzeyde keyifli diyebilirim. Görevler birbirini tekrar ediyor havası var.

Eğer oyun elinizde varsa oynayabilirsiniz. Onun dışında değmez bence bende yakın zamanda bitirdim. Oynamadan önce görevlerin birbirini tekrar ettiğini duymuştum böyle bir şey yok direk tüm görevler aynı neredeyse. Yahu her patronu öldürme şeklini aynı yapmışlar bunun için bile uğraşmamışlar.

Eğer oyun elinizde varsa oynayabilirsiniz. Onun dışında değmez bence bende yakın zamanda bitirdim. Oynamadan önce görevlerin birbirini tekrar ettiğini duymuştum böyle bir şey yok direk tüm görevler aynı neredeyse. Yahu her patronu öldürme şeklini aynı yapmışlar bunun için bile uğraşmamışlar.

Biz uğraşılmış bütçe ayırılmış bir oyun beklerken onların yaptığı sadece tembellik uğraşmamışlar oyuna. Böyle bir oyuna açık dünya yapmak ne kadar akıllıca bilmiyorum zaten bırak açık dünyayı rockstar yapsın.

Biz uğraşılmış bütçe ayırılmış bir oyun beklerken onların yaptığı sadece tembellik uğraşmamışlar oyuna. Böyle bir oyuna açık dünya yapmak ne kadar akıllıca bilmiyorum zaten bırak açık dünyayı Rockstar yapsın.

Uğraşmamışlar değil de uğraşamamışlar diyebiliriz. Oyunun geliştirme süreci sıkıntılı olduğu için böyle oldu. Enis Kirazoğlu'nun videosunu izleyebilirsin orada anlatıyordu.

Geri
Yukarı