Çözüldü Mafia: Definitive Edition Alt+Tab yapınca sesler kesiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba,

Oyuna bugün yeni başladım. Bazı durumlarda Alt+Tab yaparak masaüstüne dönmem gerekiyor, fakat bunu yaptığım zaman oyun ya donuyor, ya da sesler tamamen kesiliyor. Böyle bir durumda oyunu kapatıp açmadan sorun çözülmüyor.

Donma sorununu uyumluluk modunu Windows 7 yaparak çözdüm. Şu an hızlı bir şekilde masaüstüne dönüp, tekrar oyuna girebiliyorum. Yalnız ses sorununa herhangi bir çözüm bulabilmiş değilim.

Eğer bu sorunu yaşayıp da çözebilen varsa yardımı için çok müteşekkir olurum. Cidden sinir bozucu bir şey.

i7 4790K
MSI GTX 1070 Ti
16 GB RAM
1 TB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyumluluk bölümünden tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini tik yapıp uygulayıp deneyin.
Dediğinizi yaptıktan sonra oyunu resmen Alt+Tab manyağı yaptım. Gerek ara sahnelerde, gerek görevde herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Sorun çözüldü.
Güncelleme: Sorun maalesef ara sıra yine meydana geliyor, fakat eskisi kadar aynı sıklıkla değil. Sanırım oyunun kendisi ile alakalı bir durum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı