Mafia II: Definitive Edition çeteler durduk yere saldırıyor

Ifroswes

Decapat
Oyunu oynarken 7. bölümde sorunlar çıkmaya başladı. 7. bölümdeyken çeteler durduk yere bana sıkmaya başladı. Şu sahnede 4 kere öldüm. Hiçbir şey yapamıyorum. 8. bölüme geçince düzelir diye ummuştum. Yine beni gördüğü yerde sıkmaya başladılar. Animasyondayken bile sıkıyorlar.

Mafia_II_Definitive_Edition_njWw73DHUZ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile indirin ve ölümsüzlük modunu açın. Bug olmuştur. Ve Definitive değil orijinalini edinin diyeceğim de bayağı ilerlemişsiniz.

Öldüremiyorsunuz sanırım. O zaman ya görevi baştan başlatın olmazsa da hile açıp düzelene kadar öyle ilerleyin.
Bazen yapay zeka sapıtıp böyle şeyler yapabiliyor hatta dost NPC'ler durup dururken ana karaktere saldırabiliyor. Başıma gelmişti.
Edit: Bence 2K hesap açmaya zorlayacağına bu tarz saçmalıkları düzeltmeye uğraşsın.

Son düzenleme:
Steam'den oynuyorsanız bildiğim kadarıyla Mafia 2 de'nin yanında orjinal mafia 2 de veriliyor. Mafia 2 indirin geldiğiniz yere kadar save bulun oyuna atın. Bu DE sürümü sıkıntılı. Hangar 13'ün yapacağı şey zaten bu kadar olur.

Oyunu oynarken 7. bölümde sorunlar çıkmaya başladı. 7. bölümdeyken çeteler durduk yere bana sıkmaya başladı. Şu sahnede 4 kere öldüm. Hiçbir şey yapamıyorum. 8. bölüme geçince düzelir diye ummuştum. Yine beni gördüğü yerde sıkmaya başladılar. Animasyondayken bile sıkıyorlar.

Eki Görüntüle 1395643

Definitive Edition'u hangar 13 yaptığı için sıkıntılı oynayabilirseniz normal sürümü oynayın Definitive alınca yanında classic sürümü veriyor onu oynamanız daha iyi olabilir eğer çok büyük bir sorun ise.

Mafia II DE zaten sorunlu bir oyun, çalışan bir oyunu nasıl bozarlar anlamış değilim ve 5 GB'lık oyun nasıl bozuk olarak 40+GB olur? Mafia 2 Classic oynamanızı tavsiye ederim. Tüm DLC'leri kurarsanız DE'yi aratmaz ama grafik olarak 2010'lara gidersiniz. (DE'nin grafikleri zaten 2014-15'i aratmıyor ama.)

Bu oyunu hangar 13 yapmadı D3t diye bir firma yaptı. D3t bir remastering firması ve bu firmanın yaptığı oyunlar sıkıntılı. Adamların remake oyunu yok sadece Remastered oyunlar yapıyorlar onu da beceremiyorlar. Hangar 13 sadece Mafia 1 Definitive Edition'u yaptı bir de Mafia 3. Hangar 13'ün yaptığı oyunlarda bu tarz sorunlar yaşamazsınız bana kalırsa. Mafia 1 DE görece sorunsuz ve Mafia 3 çıkışında sorun yaşasa da (o da yeni oyun motoruyla, yeni konsol platformlarına çıkış yaptığı içindi, bkz: AC Unity ) güncellemelerle toparlanmıştır.

Bu oyunu hangar 13 yapmadı D3t diye bir firma yaptı. D3t bir remastering firması ve bu firmanın yaptığı oyunlar sıkıntılı. Adamların remake oyunu yok sadece Remastered oyunlar yapıyorlar onu da beceremiyorlar. Hangar 13 sadece Mafia 1 Definitive Edition'u yaptı bir de Mafia 3. Hangar 13'ün yaptığı oyunlarda bu tarz sorunlar yaşamazsınız bana kalırsa. Mafia 1 DE görece sorunsuz ve Mafia 3 çıkışında sorun yaşasa da (o da yeni oyun motoruyla, yeni konsol platformlarına çıkış yaptığı içindi, bkz: AC Unity ) güncellemelerle toparlanmıştır.
Bence hangar 13 potansiyeli olan bir firma. Mafia 3 çıktığı yıl için çok iyi oynanış ve grafiklere sahipti. Oyunun tek sorunu tekrara düşmesiydi. Mafia 1 De ise mükemmel bir remake. Bence yeni Mafia oyunu da başarılı olacak. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı