Mafia II Definitive Edition DLC'leri nasıl edinilir?

yaboxo4824

Hectopat
Herkese selamlar,

Steam ile aralında çok fark olması ve 16 TL gibi bir fiyatı olması nedeniyle Mafia II Definitive Edition'ı Epic'ten satın almıştım. Oyunu bitirdim fakat biraz araştırdığımda

1. The Betrayal of Jimmy

2. Jimmy's Vendetta

3. Joe's Adventures

adında DLC'ler olduğunu öğrendim. Bunları herhangi bir platformda bulamadım. Nasıl edinebilirimi bunları acaba ? Yardımcı olacak bir arkadaş varsa sevinirim.

Bu DLC'lerin Definitive Edition versiyonunda mevcut olması lazım. Oyun içinden erişebiliyorsunuz.

DLC'leri korsan olarak indirip oyunun kurulu olduğu yere atabilirsin oyun bozulursa komple korsan indirmek gerek.

@yaboxo4824 Ana menüde direkt gözükmesi gerek.

1670421436443.png

Hocam oyunu da bitirdim fakat bunlar yok ana menüde :/ Acaba Classic versiyonda mı var bunlar sadece onu merak etti

Kütüphanedeyken oyuna sağ tıklayın özellikler deyin orada DLC kısmına basın orada tikler işaretli değilse işaretleyin. Benim bildiğim kadarı ile Mafia 2 Definetive Edition alınca Klasik oyun ve DLC'leri ve Definetive Edition ve DLC'leri geliyor.

Kütüphanedeyken oyuna sağ tıklayın özellikler deyin orada DLC kısmına basın orada tikler işaretli değilse işaretleyin. Benim bildiğim kadarı ile Mafia 2 Definetive Edition alınca Klasik oyun ve DLC'leri ve Definetive Edition ve DLC'leri geliyor.
Bu dediğiniz Steam'den yapılıyor sanırım ben oyunu Epic üzerinden almıştım. Aynı şekilde klasik versiyon da Steam üzerinden alınanlarda hediye ediliyordu diye hatırlıyorum.

@yaboxo4824 Oyunu bitirdiniz mi? Acaba bittikten sonra mı geliyor, tam hatırlayamadım.
Elbette bitirdim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı