Mafya yapımlarından ciddi şekilde etkilenmek

xHypernotra

Centipat
Başlıktan da göreceğinz gibi 16 yaşında Lise 2 öğrencisiyim. Bu 16 yıllık hayatımda izlediğim dizi ve filmler gerçekten ruhsal sağlımı çok farklı etkiledi. Çoğu benden büyük kişiler söylediğim şeyleri biraz saçma bulacak ama benimle aynı yaşta veya benden küçük birisi bunu okuyorsa benim yaptıklarımı yapmamamınızı öneririm.
NARCOS
NARCOS MEXICO
NARCOSWORLD
PABLO ESCOBAR
EL CHAPO
THE BUSINESS OF DRUGS
PEAKY BLINDERS
QUEEN OF THE SOUTH
REAL GANGSTER
THE GOD FATHER
BAD BLOOD
DOPE
GANGLANDS
Kurtlar Vadisi
Ezhel
Bunlar 4. sınıftan beri izlediğim bazı dizi ve filmler. Bu dizilere başlarken ne olabilir demiştim. İlk filmime dayımın tavsiyesi üzerine Kurtlar Vadisi ile başladım. Kurtlar vadisi ile ilgili Vatan olsun yanındaki diğer dizileride izledim sonrasında biraz bağmlısı oldum. Arkasından Ezhele başladım sonra Nrcos filan derken en son bu noktaya geldim. Ne çocukluğumu doğru düzgün yaşayabiliyorum ne de yaşıtlarımla takılabiliyorum. Hep büyüklerle olan sohbetlere katılıyorum ve okulda artık etrafıma nasıl bir his veriyorsam ayağa kalktığında canıma okuyacak Lise son sınıflar bile benden tırsıyor hocalar tırsıyor ama ben böyle olmasını istemiyorum. 2 3 kere psikoloğa filan gittim hiçbir fayda etmedi sizin önereceğiniz şeyler var mı? Mesela arkadaşlarımdan birisi gel CS:GO oyna dedi bir anda diziler aklıma geldi ona göre oynadım küfür yedim oyunu tek başıma oynamaya başladım GTA oynattılar oyunda Full mafya gibi takıldım yine diziler aklıma geldi. Etrafıma zarar vermemek için ne silah alıyorum elime ne de bıçak. Lütfen beni düzeltebilecek bir şey önerin ve benim gibi olmayın teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaramıyorsa izleme. Senin sorunun bu. Ben de aynı dizi filmleri o yaşlarda izledim hiçbir etkisi olmadı.
Etkilenir 2 palto alır heves atarsın tamam da "elime silah bıçak alırsam birilerini yaralarım" diyorsan ciddi sıkıntıların vardır. Doktora git.

Başlıktan da göreceğinz gibi 16 yaşında lise 2 öğrencisiyim. Bu 16 yıllık hayatımda izlediğim dizi ve filmler gerçekten ruhsal sağlımı çok farklı etkiledi. Çoğu benden büyük kişiler söylediğim şeyleri biraz saçma bulacak ama benimle aynı yaşta veya benden küçük birisi bunu okuyorsa benim yaptıklarımı yapmamamınızı öneririm.

Bunlar 4. sınıftan beri izlediğim bazı dizi ve filmler. Bu dizilere başlarken ne olabilir demiştim. İlk filmime dayımın tavsiyesi üzerine kurtlar vadisi ile başladım. Kurtlar vadisi ile ilgili vatan olsun yanındaki diğer dizileride izledim sonrasında biraz bağmlısı oldum. Arkasından ezhele başladım sonra nrcos filan derken en son bu noktaya geldim. Ne çocukluğumu doğru düzgün yaşayabiliyorum ne de yaşıtlarımla takılabiliyorum. Hep büyüklerle olan sohbetlere katılıyorum ve okulda artık etrafıma nasıl bir his veriyorsam ayağa kalktığında canıma okuyacak lise son sınıflar bile benden tırsıyor hocalar tırsıyor ama ben böyle olmasını istemiyorum. 2 3 kere psikoloğa filan gittim hiçbir fayda etmedi sizin önereceğiniz şeyler var mı? Mesela arkadaşlarımdan birisi gel CS:GO oyna dedi bir anda diziler aklıma geldi ona göre oynadım küfür yedim oyunu tek başıma oynamaya başladım GTA oynattılar oyunda Full mafya gibi takıldım yine diziler aklıma geldi. Etrafıma zarar vermemek için ne silah alıyorum elime ne de bıçak. Lütfen beni düzeltebilecek bir şey önerin ve benim gibi olmayın teşekkürler.

Hapishaneye düşersen kurtulursan otomatik düzelirsin. Hiçbir şey seyrettiğin gibi değil. Ayrıca bende kurtlar vadisi vb şeyler çok izledim hatta vadiyi 5 6 kere bitirdim ki bir değişiklik olmadı bende. Senin ciddi sıkıntıların var.

Konu mizah kategorisinde açılmış sandım, gerçekmiş :D İyi bir psikoloğa düzenli bir şekilde gitmen gerekiyor usta. Öyle 2-3 kere gitmekle olacak iş değil.

Başlıktan da göreceğinz gibi 16 yaşında Lise 2 öğrencisiyim. Bu 16 yıllık hayatımda izlediğim dizi ve filmler gerçekten ruhsal sağlımı çok farklı etkiledi. Çoğu benden büyük kişiler söylediğim şeyleri biraz saçma bulacak ama benimle aynı yaşta veya benden küçük birisi bunu okuyorsa benim yaptıklarımı yapmamamınızı öneririm.

Bunlar 4. sınıftan beri izlediğim bazı dizi ve filmler. Bu dizilere başlarken ne olabilir demiştim. İlk filmime dayımın tavsiyesi üzerine Kurtlar Vadisi ile başladım. Kurtlar vadisi ile ilgili Vatan olsun yanındaki diğer dizileride izledim sonrasında biraz bağmlısı oldum. Arkasından Ezhele başladım sonra Nrcos filan derken en son bu noktaya geldim. Ne çocukluğumu doğru düzgün yaşayabiliyorum ne de yaşıtlarımla takılabiliyorum. Hep büyüklerle olan sohbetlere katılıyorum ve okulda artık etrafıma nasıl bir his veriyorsam ayağa kalktığında canıma okuyacak Lise son sınıflar bile benden tırsıyor hocalar tırsıyor ama ben böyle olmasını istemiyorum. 2 3 kere psikoloğa filan gittim hiçbir fayda etmedi sizin önereceğiniz şeyler var mı? Mesela arkadaşlarımdan birisi gel CS:GO oyna dedi bir anda diziler aklıma geldi ona göre oynadım küfür yedim oyunu tek başıma oynamaya başladım GTA oynattılar oyunda Full mafya gibi takıldım yine diziler aklıma geldi. Etrafıma zarar vermemek için ne silah alıyorum elime ne de bıçak. Lütfen beni düzeltebilecek bir şey önerin ve benim gibi olmayın teşekkürler.

Daha sevecen, mutluluk saçan filmler izle. 90'lar şarkıları dinle. Seni kötü etkilediğini bildiğin şeyleri de bir an önce bırak.

Yaramıyorsa izleme. Senin sorunun bu. Ben de aynı dizi filmleri o yaşlarda izledim hiçbir etkisi olmadı.
Etkilenir 2 palto alır heves atarsın tamam da "elime silah bıçak alırsam birilerini yaralarım" diyorsan ciddi sıkıntıların vardır. Doktora git.
zaten yaramadığını anlayınca izlemey bıraktım elime bıçak silah kelimeside sinirli bir an olduğunda belki öyle bir şey olabilir durduk yere birisinede zarar vermem
Hapishaneye düşersen kurtulursan otomatik düzelirsin. Hiçbir şey seyrettiğin gibi değil. Ayrıca bende kurtlar vadisi vb şeyler çok izledim hatta vadiyi 5 6 kere bitirdim ki bir değişiklik olmadı bende. Senin ciddi sıkıntıların var.
küçüklüğüm onlarla geçtiği için onlara özendim normalde düzgün çocuktum o yaşta sende o dizilere başlasan sendede etki oluştururdu ve neden durduk yere hapishaneye düşeyim daha bir şey yapmadım kavgaya bile bulaşmadım
Konu mizah kategorisinde açılmış sandım, gerçekmiş :D İyi bir psikoloğa düzenli bir şekilde gitmen gerekiyor usta. Öyle 2-3 kere gitmekle olacak iş değil.
2 3 kere psikoloğa derken 3 farklı psikolog anlamında hepsi aynı şeyi dedi zihnini boşaltmalısın 1 yaz boyunca hiç bir şekilde elime elektronik cihaz filan almadım yazlığımızda çalıştım günlerimi ailemle geçirdim ama hiç bir şey farketmedi

Bunları alıp takarsan çevrendekiler için riski minimuma indirebilirsin.
Sen çok kullanmışsın galiba bize böyle tavsiyeler verdiğine göre . Ama aradaki fark ben köpek değilim insanım ama seni kendini nsaıl gördüğünü bilemem . Bu trolleme aklınlada çok ilerleme böylelikle çevrendekilerin senle dalga geçmesini minimuma indirirsin
Daha sevecen, mutluluk saçan filmler izle. 90'lar şarkıları dinle. Seni kötü etkilediğini bildiğin şeyleri de bir an önce bırak.
Müzik işini deniyorum müzik dinlediğim günler biraz rahatlıyorum ama diğer gün sıfırdan başlamış gibi oluyorum

Zaten yaramadığını anlayınca izlemey bıraktım elime bıçak silah kelimeside sinirli bir an olduğunda belki öyle bir şey olabilir durduk yere birisinede zarar vermem.

Küçüklüğüm onlarla geçtiği için onlara özendim normalde düzgün çocuktum o yaşta sende o dizilere başlasan sende de etki oluştururdu ve neden durduk yere hapishaneye düşeyim daha bir şey yapmadım kavgaya bile bulaşmadım.

2 3 kere psikoloğa derken 3 farklı psikolog anlamında hepsi aynı şeyi dedi zihnini boşaltmalısın 1 yaz boyunca hiçbir şekilde elime elektronik cihaz filan almadım yazlığımızda çalıştım günlerimi ailemle geçirdim ama hiçbir şey fark etmedi.

Sen çok kullanmışsın galiba bize böyle tavsiyeler verdiğine göre. Ama aradaki fark ben köpek değilim insanım ama seni kendini nsaıl gördüğünü bilemem. Bu trolleme aklınlada çok ilerleme böylelikle çevrendekilerin senle dalga geçmesini minimuma indirirsin.

Müzik işini deniyorum müzik dinlediğim günler biraz rahatlıyorum ama diğer gün sıfırdan başlamış gibi oluyorum.

Dostum küçüklükten beri babamla o tarz filmler diziler izliyorum neden bahsediyorsun sen :D ama herkes farklıdır bu durumu değiştirmez fakat senin ki çok değişik bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı