RahatVodka

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Max 2000TL sıvı soğutma bakıyordum karşıma bu çıktı; MSI Mag Coreliquid 360r V2 Argb 360mm Işlemci Sıvı Soğutucu Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Anlamadığım şey neden bu fiyata diğer satıcılarda fiyatı 2700TL'den başlıyor ve 2 fanlı modeliyle arasında 150TL fark var? Sadece ve V2 modeli sizce bu fiyata alınır mı? Ve fiyatı neden bu kadar düşük? Max 2000TL bir sıvı soğutma öneriniz var mı (hava soğutma istemiyorum!) fanları vs. RGB olmasına gerek yok soğutması güzel olsun ve kaliteli olsun kasamdan dolayı soğutma pek iyi değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatının düşmüş olmasının sebebi indirim.

XXXR V2 serisine bence para verilmez. Arctic veya Lian Li galahad varken.

2 fanlı modeliyle arasındaki fiyat farkı 2 fanlı modelin indirime girmemesi, bu modelin ise indirime girmesinden kaynaklanıyor.

Kasana sığıyorsa Arctic sığmıyorsa Lian Li galahad 240 alabilirsin.

Kasana sığıyorsa bunu alabilirsin. Attığın soğutucudan %30'a yakın daha performanslı.

Kasama 420mm bile sığıyor diye biliyorum.
Gamepower warcry.

Kasana sığıyorsa bunu alabilirsin. Attığın soğutucudan %30'a yakın daha performanslı.

Teknobiyotiğe pek güvenemiyorum. Amazon'da var 2300'e yine satıcı Teknobiyotik ama sonuçta Amazon diye düşünüyorum.

Kasama 420mm bile sığıyor diye biliyorum.
Gamepower warcry.

Teknobiyotiğe pek güvenemiyorum. Amazon'da var 2300'e yine satıcı Teknobiyotik ama sonuçta Amazon diye düşünüyorum.

Arctic'in radyatörü normalden daha büyük. O yüzden sığar mı diye soruyoruz ondan dolayı değil. O kasaya sığmıyor diye hatırlıyorum. Yukarıya takacaksan anakarta çarpıyor ön tarafa takarsan ise üstteki fanı sökmen gerekiyor. (hatırladığım kadarıyla. Deadfellow daha iyi bilir.) Bir de görsellik kasasında RGB olmayan bir sıvı soğutma kullanmazdım ben.

Ya evet biraz saçma bir neden de ne biliym önceden kullanan varsa iyi miydi cevaplarsa falan güzel olur.

Arctic'in radyatörü normalden daha büyük. O yüzden sığar mı diye soruyoruz ondan dolayı değil. O kasaya sığmıyor diye hatırlıyorum. Yukarıya takacaksan anakarta çarpıyor ön tarafa takarsan ise üstteki fanı sökmen gerekiyor. (hatırladığım kadarıyla. Deadfellow daha iyi bilir.) Bir de görsellik kasasında RGB olmayan bir sıvı soğutma kullanmazdım ben.

Kanka RGB olmasına gerek yok derken aynı fiyata ışıksız daha iyi soğutan bir şey varsa o daha iyi olur anlamında yazdım çünkü kasa gerçekten çok ısınıyor Lian Li galahad 240mm alacaktım 1900'den 2300'e çıktı fiyatı o yüzden pek yanaşmadım.

Ben işlemciyi söylemeyi unuttum bu arada Intel i5 11400(keşke almasaydım) LGA1200 uyumlu olması lazım.

Ya evet biraz saçma bir neden de ne biliym önceden kullanan varsa iyi miydi cevaplarsa falan güzel olur.

Kanka RGB olmasına gerek yok derken aynı fiyata ışıksız daha iyi soğutan bir şey varsa o daha iyi olur anlamında yazdım çünkü kasa gerçekten çok ısınıyor Lian Li galahad 240mm alacaktım 1900'den 2300'e çıktı fiyatı o yüzden pek yanaşmadım.

Ben işlemciyi söylemeyi unuttum bu arada Intel i5 11400(keşke almasaydım) LGA1200 uyumlu olması lazım.

Bak zamanında almışım ve gelmiş bir problem yaşamamışım.

1656405326526.png

Geri
Yukarı