Çözüldü MAG CoreLiquid 360r sıvı soğutmadan ses geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilhami Yeşil

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Sıvı soğutmanın pompa kısmından sesler gelmeye başladı.
RPM arttığı zaman oluyor genelde, ilk zamanlarda böyle bir şey yoktu.
Sorun nedir acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Bu modellerde kronik sorun bulunuyor ama ses o sorunla mı alakalıdır emin değilim. Servisle görüşürseniz uygun bulunursa V2'siyle değişim sağlıyorlar.
Napsam 2.el garantili sıvı soğutma mı alsam ben de. :D V2'yle değiştirmiş olurum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir problem olursa tekrardan konuyu güncellersiniz.
Şuanlık maşallah çok güzel ilerliyoruz.
Önceki arızalı olan sıvı soğutma da 50 derece altını göremezken şimdi 30 derece seviyelerini görmek çok güzel.

Malum İstanbul'un şuanki sıcak havalarında boşta 35 yükte 50-60 arası.
Hiç bekleme biran önce ver.
Verdim ama servis olacak birebir değişim diye göndermiş. V2 yi vermek istemiyorlar. Her yere mail attim ama dönüş sağlamadılar. Seri numaram tuttuğu halde. Birine verip birine vermemek ne kadar saçma sen düşün.
Sen 2 aydır kullanıyorsun sanırım v2 yi bir sorun olmadı?

Verdim ama servis olacak birebir değişim diye göndermiş. V2 yi vermek istemiyorlar. Her yere mail attim ama dönüş sağlamadılar. Seri numaram tuttuğu halde. Birine verip birine vermemek ne kadar saçma sen düşün.
Sen 2 aydır kullanıyorsun sanırım v2 yi bir sorun olmadı?
2 aydan da fazla olacak, ben serviste sorun yaşamadım form doldurdum ondan değişim onay formu sonrasında da distribütör firma onayı geldi ve kargolandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı