Mag Forge 100R Fanlarını B450M S2H'a Bağlayabilir Miyim?

RGB adaptör zaten kasanın içinden çıkıyor.

Evet tuşla kontrol edebiliyorum zaten ancak diğer Mystic Light ürünlerim ile uyumlu çalışmasından bahsediyorum. Tuş üzerinden sadece kayıtlı modları kullanabiliyorum. Yapmak istediğim şey, fanların anakarta bir şekilde bağlanmasını sağlamak ve o şekilde Dragon Center programı üzerinden görebilmek.

Evet tuşla kontrol edebiliyorum zaten ancak diğer Mystic Light ürünlerim ile uyumlu çalışmasından bahsediyorum. Tuş üzerinden sadece kayıtlı modları kullanabiliyorum. Yapmak istediğim şey, fanların anakarta bir şekilde bağlanmasını sağlamak ve o şekilde Dragon Center programı üzerinden görebilmek.
Mystic Light üzerinden kontrol edemezsiniz anakartınızda adreslenebilir RGB glrişi yoksa.

Anakarta RGB girişiniz varsa o adaptörü tuştan çıkarıb RGB kablosu ile anakarta bağlamanız gerek tabii anakartınızda RGB girişi varsa yoksa o zaman sıkıntı. Eğer öyleyse sadece tuştan kontrol edebilirsiniz.

Geri
Yukarı