Mahalledeki kekolar yüzünden rahatça yürüyememek

@404353 ÇEKERİM EMANETİ, ''SEVERİM'' ADALETİ DİYEREK...

Kankam bu tarz tipler her zaman hayatında olacak. Eğer sen bunların ağzını burnunu kırsan bile bunlar gider yarın mayoz geçirip 8 kişi olurlar. Benden sana tavsiye bu tipleri gördüğünde abin varsa abini çağırman. Babanı çağır bağırsın onlara bir daha yemez. Hatta tekrar öyle bir durum yaşanırsa baban ben savcıyım vs. desin sizi dava edeceğim desin çocuklar sana abi çeker.

Hocam bende 13'üm dershaneye giderken bir talaş dükkanı var geriz bir Suriye'li benden 3 yaş falan küçük bana değişik değişik hareketler yapıyor en sonun da döveceğim vallaha ben ne yapayım? Bulaşmıyorum (ve lanet olsunki ben Osmaniye gibi bir yerde yaşıyorum )
Ailesi çok kalabalık değilse bir şey olmaz ama aile önemli. Eğer adamlar Suriyeden buraya aşiret gibi geldiyse pek bulaşmayın derim.

Bu çok pahalı.

RoseRoi Saplanan Şaka Bıçağı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bundan alacağım.

Umarım öyle olur.

Hocam 13 yaşında ki çocuk 01 izliyordur o kadar eminim, korkarsanız dayak yersiniz. Yarınınız yokmuş gibi dövün hocam :)

@404353 Banada böyle bi olay oldu arkadaşım oturup konuşuyorduk bi anda 3 çocuk geldi bize sataştı çocuk omzuma yumruk attı tabi acımadı ayağımla sertçe yere vurdum sanki kangaldan kaçarmış gibi ölümüne koşmaya başladı bişey olmaz merak etme eğer bişey yaparlarsa en yakın karakola git.

Hocam bende 13'üm dershaneye giderken bir talaş dükkanı var geriz bir Suriye'li benden 3 yaş falan küçük bana değişik değişik hareketler yapıyor en sonun da döveceğim vallaha ben ne yapayım? Bulaşmıyorum (ve lanet olsunki ben Osmaniye gibi bir yerde yaşıyorum )

Hocam bunu izleyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı