Mahalleye Kablonet altyapı başvurusu nasıl yapılır?

OYUNM

Picopat
Yer
Windows Edge'yi seven ve öneren bir insan.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar İzmir ilinde yaşıyorum. Ve ilçemde altyapı olmasına rağmen mahallemde altyapı yok. İnternet hızım düşük Kablonet'e başvurmak isterdim ama altyapı olmadığı için yapamayacaklarını söylediler. Peki siz ne düşünüyorsunuz mahalleme nasıl altyapı getiririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar İzmir ilinde yaşıyorum. Ve ilçemde altyapı olmasına rağmen mahallemde altyapı yok. İnternet hızım düşük Kablonet'e başvurmak isterdim ama altyapı olmadığı için yapamayacaklarını söylediler. Peki siz ne düşünüyorsunuz mahalleme nasıl altyapı getiririm?

Bina yöneticiniz kim ise o yetkili servisleri arayıp altyapı ekliyecekler.

Bizim dükkan için civarı esnaflardan imza alınarak dilekçe toplanıp Superonline altyapısı getirilmişti. Sadece bir bina yeterli olmaz herhalde. Bu gibi altyapıyı yapacak sağlayıcı da bu işten karlı çıkar mıyım diyerek altyapı yapma kararı alıyordur.

Bina yöneticiniz kim ise o yetkili servisleri arayıp altyapı ekliyecekler.

Müstakil.

Bizim dükkan için civarı esnaflardan imza alınarak dilekçe toplanıp Superonline altyapısı getirilmişti. Sadece bir bina yeterli olmaz herhalde. Bu gibi altyapıyı yapacak sağlayıcı da bu işten karlı çıkar mıyım diyerek altyapı yapma kararı alıyordur.

Şu an sokak TTNET'ten memnun onlar a daha ucuz internet veren operatör var hem de daha yüksek hızlarda dersem belki derler. Sokakta hemen hemen 10-11 kişi var ve 2 kişi hariç herkesin tahhütü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı