Mahkum sandalyesinden oyuncu koltuğuna terfi önerisi

mr.shn

Decapat
Arkadaşlar yakın tarihler içerisinde forumda buna benzer oyuncu koltuğu önerisi isteyen arkadaşlar olmuş ancak fizik olarak bana yakın bir yazar olmadığı için kendim açmak istedim. 9 senedir kullandığım sandalyemin artık emekliye ayrılma zamanı geldi. Zaten bir minder vasıtası ile hala kullanabiliyordum. Sandalyemi bulamadım ama benzerini ekleyeceğim. Bilgisayar Sandalyesi Ofis Koltuğu Sekreter Koltuğu Beyaz Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Ama kısaca özet geçecek olursam, kol için yeri olmayan, sırt ayarı olmayan, bel desteği olmayan, dönemeyen, taş gibi bir mindere sahip bir koltuktu. 185 boyundayım 71 kiloyum. Hem forumda hem başka sitelerde biraz araştırdım ancak elimdeki bütçe ile kesin bir karara varamadım. Max. 400 lira bütçe ayırabilirim. F-P bir ürün arıyorum, elbette 2 bin liralık bir ürünün performansını beklemiyorum ama tavsiyelerinizi mutlaka mantıklı bir şekilde değerlendireceğim. Türksit bonus şef koltuk bu aralar çok sık gördüğüm bir model, bunun dışında türksitten yine birkaç makam koltuğu önerilerini inceledim. Ancak net bir karara varamadım. Burada benim için en önemli şey sırt desteği çünkü omuzlarımda kullanıma bağlı olarak ağrılar meydana geliyor. Deneyimlediğiniz bir öneriniz varsa lütfen paylaşın benimle. Herkese iyi forumlar.

Bütçeyi yükseltebilirsen eğer bunu al derim. Bende 186 boyundayım ve gayet rahat.

Alt kısım hava alan bir delikli kumaş ile kaplı biraz sert bir sünger bulunmakta ve cidden rahat.

Sabah 8 gece 3 başından kalkmıyorum desem yalan olmaz.

Ve fark etmeden konu hortlatmışım hepinizden özür diliyorum. :)
Neden yeni mesajlar sekmesinde karşıma çıktıysa artık...

Bütçeyi yükseltebilirsen eğer bunu al derim. Bende 186 boyundayım ve gayet rahat.

Alt kısım hava alan bir delikli kumaş ile kaplı biraz sert bir sünger bulunmakta ve cidden rahat.

Bu mesajı okuyana kadar ciddiyetle okuyordum.

Bu mesajı okuyana kadar ciddiyetle okuyordum.

Yeni mesajlar sekmesinde gördüydüm dedim önereyim geçen seneden kalma çıktı. :D
neden yeni mesajlar sekmesinde karşıma çıktıysa artık...

Neden yeni mesajlar sekmesinde karşıma çıktıysa artık...
160 boyundayım sizce rahat eder miyim

160 boyundayım sizce rahat eder miyim?

Biraz uzun gelebilir boyunluk kısmı ancak en kısa hale getirerek kullanabilirsiniz büyük ihtimalle.

En kötü boyunluğu çıkarıp kullanırsınız.

Geri
Yukarı