Mail ile Tehdit Mesajı Alıyorum

erayaman2

Hectopat
Makaleler
1
Bu kadar telaşa gerek yok. Forumda aynı tip mesajları daha önce de görmüştük. Ayrıca kendini tatmin ederkenki videolarını tanıdıklarına atsa ne olacak? Komik bir tehdit. Mastürbasyondan doğal bir şey mi var?

S

Silinen üye 210679

Ziyaretçi
Zaten telefonumda ve bilgisayarımda depolama sorunu yaşıyordum. İkisine de temiz bir kurulum yaptım. Gerekli olan tüm hesapların şifrelerini değiştirdim. Bekliyorum bakalım, ne çıkacak :D.
Arkadaşım hiçbir şey çıkmayacak, dediğim gibi elinde video mideo yok, palavra :D Maille attığı şifreyı kullandığın hesaplarının şifresini değiştir, hayata devam et diyecektim ki onu yapmışsın.

KS
Fall Out Strake

Fall Out Strake

Hectopat
Makaleler
1
Bilgilendirme,
Mesajın üstünden bir yıl geçmiş dediklerimi yaptıktan sonra bir daha bu şekil bir mesaj almadım. Sanırım üye olduğum herhangibir sitenin veritabanından çalınmış şifre. E benim e postamın şifresiyle aynı olunca baya yusuf yusuf olmuştum :D.

MuChaTo

Centipat
Yer
Amasya
Bilgilendirme,
Mesajın üstünden bir yıl geçmiş dediklerimi yaptıktan sonra bir daha bu şekil bir mesaj almadım. Sanırım üye olduğum herhangibir sitenin veritabanından çalınmış şifre. E benim e postamın şifresiyle aynı olunca bayağı Yusuf Yusuf olmuştum :D.

Hocam artık kameraya bant tak birdaha böyle bir şey başına gelmesin kappa.

Yeni konular

Yukarı