Mail'in görüldüğünü nasıl anlarım?

Bir hocamız performans ödevini mail ile gönderin dedi. Outlook (.Hotmail olan)'da mailin görülüp görülmediğini nasıl anlarım?

Kaçıncı sınıfsınız konu ile alakaıs yok ama ben 12. sınıfım sınava gireceğim bize de aynı şekilde dediler ama Google sistemi ile atıyoruz program ile mail değil.

Mail iletilemediğinde Mail'den size ileti iletilemedi diye bir bildirim gelir. Merak etmeyin. İletiniz gönderilmiştir ve öğretmen de görmüştür.

Ekran görüntüsü 2021-01-16 153935.jpg

Sağda ya da solda ünlem işareti falan da görmedim. Bu konularda takıntılıyım kusura bakmayın.

En iyisi tekrar, 2.kez gönderiyim. İçim rahatlar en azından.

Adanalıyım.

Eki Görüntüle 838612

Sağda ya da solda ünlem işareti falan da görmedim. Bu konularda takıntılıyım kusura bakmayın.

En iyisi tekrar, 2.kez gönderiyim. İçim rahatlar en azından.

Adanalıyım.

Niye kusura bakayım :). Benim de baba tarafım Osmaniye'li. Her neyse, tekrar göndermek yerine öğretmeninize mesaj çekmeniz daha mantıklı. "hocam ben gönderdim ödevi. Size ulaştı mı?" gibisinden.

Niye kusura bakayım :). Benim de baba tarafım Osmaniye'li. Her neyse, tekrar göndermek yerine öğretmeninize mesaj çekmeniz daha mantıklı. "hocam ben gönderdim ödevi. Size ulaştı mı?" gibisinden.

Bizim hocalar o kadar uğraşmazlar. Zar zor cevap veriyorlar zaten.

Geri
Yukarı