Majör 2021 stickerları sizce gerçek midir?

ykslali

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar internette 2021 stickerları hakkında araştırma yaparken şöyle bir tweete rastladım konsept falan diyor ama trailerdaki majör sembolüyle birebir uyuyor. Sizce gerçek midir veya bunlar gelebilir mi?

Sadece tahmin bu. Stockholm 2021 Majörü gelmeden kimse net bir şey söyleyemez. Ki büyük ihtimal jetonu buna benzemeyecek bile. Çünkü tasarımı yaparken direkt Berlin 2019 Majörünün jetonunu kopyalamışlar.
Evet jetonları ben de beğenmedim fakat stickerlar bence bunun gibi gelebilir çünkü trailerdaki majör simgesi bu şekilde.

@ykslali Majöre daha 4 ay var. Kesin bir şey söylemek çok zor. Ana Majör stickerının tasarımı belki ona yakın olabilir, ama takım stickerlarını bilemeyiz.
Ya umarım en azından katowice stickerları gibi olur oyuncu takım stickerları berlin stickerlarını ben dahil çoğu kişi beğenmemişti gri arka plan falan çok kötüydü bence.

Ya umarım en azından katowice stickerları gibi olur oyuncu takım stickerları berlin stickerlarını ben dahil çoğu kişi beğenmemişti gri arka plan falan çok kötüydü bence.

Katowice stickerları güzeldi evet. Berlin 2019 stickerları berbattı, katılıyorum. Ama Valve bence stickerları tasarım açısından bilerek kötü yapıyor. Ki millet stickerlardan parayı bulamasın diye.

Ama Stockholm Majöründen umutluyum, güzel olacak gibime geliyor sticker tasarımları.

Arkadaşlar internette 2021 stickerları hakkında araştırma yaparken şöyle bir tweete rastladım konsept falan diyor ama trailerdaki majör sembolüyle birebir uyuyor. Sizce gerçek midir veya bunlar gelebilir mi?
Adamın profiline baktıysan CS:GO için skin, çıkartma gibi topluluk ögeleri oluşturuyormuş bazı skinleri de kabul edilmiş. Valve kabul ederse neden olmasın. Bence güzel değiller😐, muhtemelen valve daha güzel bir şeyler hazırlayacaktır.
Katowice stickerları güzeldi evet. Berlin 2019 stickerları berbattı, katılıyorum. Ama Valve bence stickerları tasarım açısından bilerek kötü yapıyor. Ki millet stickerlardan parayı bulamasın diye.

Ama Stockholm Majöründen umutluyum, güzel olacak gibime geliyor sticker tasarımları.
Topluluk pazarında satılan çıkartmalardan pay alıyor, kapsüllerden para kazanıyor. Bizlerin yatırımlardan kazandığımız paradan da pay alıyor bir şekilde, neden daha az para kazanmak istesin?😁 Belirli bir şeye göre seçiliyodur sticker dizaynları sana kötü gelebilir başkasına güzel.

Son düzenleme:
Topluluk pazarında satılan çıkartmalardan pay alıyor, kapsüllerden para kazanıyor. Bizlerin yatırımlardan kazandığımız paradan da pay alıyor bir şekilde, neden daha az para kazanmak istesin?😁 Belirli bir şeye göre seçiliyordur sticker dizaynları sana kötü gelebilir başkasına güzel.

Demek istediğim bir çıkartmanın fiyatı ekstrem bir şekilde arttıysa alım ve satımı için artık Steam topluluk pazarı kullanılmıyor. Reddit üzerinde büyük skin tüccarları veya bu işlerle ilgilenen kişiler kendi aralarında Bitcoin, banka havalesi vs. aracılığıyla bu eşyaların alışverişini yapıyorlar. Valve de çıkardığı bir eşyanın Steam topluluk pazarındaki piyasasının ölmesini istemez. Fiyatı uçan her CS:GO eşyası için geçerli bu durum genelde.

Katowice 2014 çıkartmaları mesela sade ve arka planı boştu, sadece ilgili takımın logosunu içeriyordu. Yani çoğu kişiye göre olabilecek en iyi çıkartma tasarımına sahipti. Bu çıkartmaların fiyatlarının günümüzde on binlerce dolara ulaşmasının temel sebebi bu. Valve'nin artık çıkartma tasarımlarını topluluk pazarındaki piyasasını öldürmeyecek şekilde tasarladığına inanıyorum.

Geri
Yukarı