Maks. 1400 TL Bütçeli Sistem Önerisi (Kasa)

themetallicats4

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sanırım konuyu doğru yere açıyorum. Öğrenciyim bilgisayar alacağım ama çok fazla bir bilgim yok bu konularda. Kendi montajımı kendim yapacak kadar da iyi değilim. O yüzden sizlerden vatan veya eksen bilgisayar kaynaklı sistem önerileri bekliyorum. İşlemci olarak AMD FX 6300 önerildi siz ne dersiniz bilmiyorum tabi ama önceliğim oyun sayılır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

AMD FX 6300 güzeldir ama güncellini yitirdi 4-5 yıllık bir işlemci oyun için süper. Ama ileri dönük istiyorsan, İNTEL tercih etmelisin örneğin satmak istedin AMD kimse almaz kolay kolay performans desen yine İNTEL önde.

AMD FX 6300 güzeldir ama güncellini yitirdi 4-5 yıllık bir işlemci oyun için süper. Ama ileri dönük istiyorsan, İNTEL tercih etmelisin örneğin satmak istedin AMD kimse almaz kolay kolay performans desen yine İNTEL önde.
Yani amd fx 6300 ile kuracağım bir sistem beni 5 yıl götürmez mi?

Nedendir bilmem ama şu an pentium seri işlemci kullanmak istemiyorum. i5 de çok pahalı malesef. Bana şöyle bir sistem önerildi daha doğrusu çok fazla üstünde duruldu. Bu sisteme ne dersiniz?

Dosya Ekleri

• sistem son2 vatan.png
    sistem son2 vatan.png
    33,6 KB · Görüntüleme: 329
Ben halen G3258 taraftarıyım. Pentium G3258, Intel'in 20. yılına özel üretilmiştir ve O.C imkanı mevcuttur.

O sistem olmamış bence. R7 260X düşük bir ekran kartı.

Millet R9 290 ile sorun yaşamıyor, rahat olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben halen G3258 taraftarıyım. Pentium G3258, Intel'in 20. yılına özel üretilmiştir ve O.C imkanı mevcuttur.

O sistem olmamış bence. R7 260X düşük bir ekran kartı.

Millet R9 290 ile sorun yaşamıyor, rahat olun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok ekran kartına asla bir lafım olamaz zaten. Peki bilgisayarda yapılacak diğer işlemlerde nasıldır bu işlemci?

Sanırım 6300 ile yoluma bakıp ekran kartını r7 265 yapacağım. Tavsiye ve ilginiz için çok teşekkür ederim ama hala da tavsiyelere açığım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı