Maks 350 TL mekanik klavye önerisi

CgnSnmz

Centipat
350, zorlasam 400 liralık bütçem var. Blue Switch almayı düşünüyorum. RGB'ye önem veririm, hele hele mod çeşitliliği olması iyi olur ama zorunlu değil. Gamepower katana ilgimi çekenler arasındaydı fakat hakkında çok inceleme yok. Gamepower hakkında kötü yorumlar görünce başka şeylere yönelmeliyim diye düşündüm. Kendim HyperX Cloud Stinger kulaklığını kullanıyorum ve memnunum, HyperX bakayım dedim ama en ucuz mekanik klavyeleri 450 üstü. Bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bir klavye var mı?

Gamepower ben de önermem, geçenlerde aldım çok kötü bir hissiyatı vardı hemen iade gönderdim. Link'te bulunan ürüne bakabilirsiniz, yorumları iyi genelde.

Attığım klavyeye bakabilirsiniz.
Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir klavyeye o kadar para verilmez diye düşünüyorum şuanda piyasadaki en ucuz gerçek mekanik klavye bir rus markası olan vpro v700s'dir : 180tl

almayı düşünüyorum çok şık beyaz ışıklı bir klavye fiyatıda 260tl

Ve diyorsanızki razer andırıcak şık olucak ışıklı mışıklı klavye arıyorum diyorsanız buyrun hyperx alloy

Önceden TR'de yoktu ve tüm arkadaşlar bunu Amazon.com'dan sipariş vererek almıştık ve hala kullananlar var sorunsuz 3-4 yıldır çalışıyor. Ben değiştim klavyeyi ama çok iyi bir klavyedir o zamanlar 150TL civarı gibi satılıyordu ve rakipsizdi. Şu an da hala öneririm F/P olarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı