Maksimum 100 TL Kulakiçi Kulaklık Önerisi

JBL'in 70 TL'ye ve 100 TL'ye bir modeli vardı. 100 TL'lik olanın tek farkı daha kaliteli Bass sunabilmesi. Tavsiye ederim ama ses açma kapama fonksiyonu yok sadece başlat durdur var haberin olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bass ağırlıklı istiyorsan Rock Zircon fiyat bandında hepsinden iyi fazla araştırma yapma yani 🙂 Üstelik kablosu örgülü çok iyi bu yönden.

Son düzenleyen: Moderatör:
KZ'nin bu fiyat aralığındaki fiyat performans olarak en başarılı kulaklığı bence KZ ZS3 modeli. Midler ZST'ye göre çok daha iyi, baslar biraz dağınık gibi ama dolu dolu geliyor. Tiz konusunda ise iki kulaklık da hemen hemen aynı. Ama vokaller ZST'de biraz mekanik, ZS3'te daha sıcak ve doğal. ZST'nin özellikle vokallerde biraz gerçeklikten uzaklaşmasının nedeni armatür sürüsü olabilir. Sahne olarak da ZS3 daha geniş bir sahneye sahip. Yakın zamanda ZS4 modeli de çıktı ama onu deneme fırsatım olmadı henüz. @SpermMan

KZ'nin bu fiyat aralığındaki fiyat performans olarak en başarılı kulaklığı bence KZ ZS3 modeli. Midler ZST'ye göre çok daha iyi, baslar biraz dağınık gibi ama dolu dolu geliyor. Tiz konusunda ise iki kulaklık da hemen hemen aynı. Ama vokaller ZST'de biraz mekanik, ZS3'te daha sıcak ve doğal. ZST'nin özellikle vokallerde biraz gerçeklikten uzaklaşmasının nedeni armatür sürüsü olabilir. Sahne olarak da ZS3 daha geniş bir sahneye sahip. Yakın zamanda ZS4 modeli de çıktı ama onu deneme fırsatım olmadı henüz. @SpermMan
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. İkisini de daha önce kullandınız mı? Ayrıca ben KZ ZST ve KZ ZS3'ün Rock Zircon'dan çok daha iyi olduğunu biliyorum. Yanlış mı biliyorum?

Evet, ikisini de kullandım. Hatta şu an hala ikisi de duruyor. ZS3, fiyat performans kulaklıkları test ederken referans olarak kullandığım bir kulaklık oldu bir nevi.

Dediğiniz gibi bu iki kulaklığın da Zircon'dan iyi ve daha dengeli olduğunu düşünüyorum. @SpermMan

Hocam konuyu hortlatıyorum ancak sizce KZ ZS3'mü KZ QKZ VK4'mü daha iyi bassları verir genelde rap müzik dinliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı