Maksimum 13.000 TL Oyuncu Laptop tavsiyesi

Bütçe
13000
Ne grubu bu? Benim bildiğim Monster'ın bir grubu yok.

Monster Notebook Kullanıcıları grubu var. Bu paralara çıkıp en iyisi 3060'lı laptop olur. İlla Monster olsun demiyorum. Başka markada olabilir. Ama 2060'lı laptop almak son derece mantıksız bir hareket olur.

Monster Notebook Kullanıcıları grubu var. Bu paralara çıkıp en iyisi 3060'lı laptop olur. İlla Monster olsun demiyorum. Başka markada olabilir. Ama 2060'lı laptop almak son derece mantıksız bir hareket olur.
Bir kere özellikle v20.3'ün iyi olduğu yalan. V21 ve v22 serisi Monster'ın en iyi laptoplarıdır. V20.3'ün kasa kalitesi kötü.
Size bu son mesajım daha fazla anlatmayacağım. Konu sahibi zaten Monster'ı biliyor galiba.

Bir kere özellikle v20.3'ün iyi olduğu yalan. V21 ve V22 serisi Monster'ın en iyi laptoplarıdır. V20.3'ün kasa kalitesi kötü.
Size bu son mesajım daha fazla anlatmayacağım. Konu sahibi zaten Monster'ı biliyor galiba.

20.3'ün kasa kalitesine iyi demiyorum ki ben? Hor kullanılmadığı sürece üzmez diyorum. Ve bu bütçeye en iyisi 3060'lı laptop olur diyorum. Grupta bu modeli kullanan çok kişi var memnunlar.

Sahibinden.com ve forumdaki ilanlardan gelen cevaplara göre Lenovo'yu bir an önce almayı planlıyorum. Sattıktan sonra Game Garaj ve Lenovo'nun laptoplarının karşılaştırması için bir konu açarım, cevaba göre de alıp incelemeyi yazarım İnşallah.

Sahibinden.com ve forumdaki ilanlardan gelen cevaplara göre Lenovo'yu bir an önce almayı planlıyorum. Sattıktan sonra Game Garaj ve Lenovo'nun laptoplarının karşılaştırması için bir konu açarım, cevaba göre de alıp incelemeyi yazarım İnşallah.
GameGaraj'ın hangi laptopunu kullandınız hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı