Maksimum 15.000 ₺ Gaming Laptop Önerisi

• Konuyu başlatan Aikka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 635
Yapılan testlerde %4 fark gözüküyor bence değmez.

Peki MSI kalitesi derken, bu kalite farkı ASUS'a yönelik de geçerli midir? Yani farazi konuşuyorum MSI RTX2060 ile ASUS RTX2070 kalitesi mi elde ediliyor sığ bir tabir ile?

Yok hocam görüşmedim.Sadece satıcıyı biraz araştırdım olumsuz bir şey görmedim.Kargo geldiğinde ürünü açıp kontrol etmeden almıyorum.

Anladım, ilk kullanımınızdan sonra izlemlerinizi yazmanızı beklerim buraya, tekrardan hayırlı olsun 🙂

Peki MSI kalitesi derken, bu kalite farkı ASUS'a yönelik de geçerli midir? Yani farazi konuşuyorum MSI RTX2060 ile ASUS RTX2070 kalitesi mi elde ediliyor sığ bir tabir ile?

Anladım, ilk kullanımınızdan sonra izlemlerinizi yazmanızı beklerim buraya, tekrardan hayırlı olsun 🙂

Bileşen kalitesi MSI'da daha iyi ASUS'da iyi ama arkadaşım ASUS oyuncu laptopundan hiç memnun değil sıcaklık değerleri çok yüksek 1660 Ti ASUS laptop var onda i7 9750H var aynı şekilde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı