Maksimum 180 bin TL araç önerisi

Daha sonra satılmayacaksa alınabilir. Almayı düşünürlerse iletişime geçebilirler satıcı ile.
@JackPatron Hasarlı A5 de bulunabilir coupe ama.
Her malın alıcısı vardır. Eskidendi o satılmaz etmez hikayesi. Sebebi ise parçayı sadece büyük şehirlerde bulabiliyordunuz. Şimdi internetten hemen hemen her parçayı bulabiliyorsunuz. Lancer zamanına göre tasarım olarak çok güzel bir araba, sadece güvelik yönünden dolu diğer donanımlarda zamanının gerisinde kalmış ama sürüşü de güzel bir arabadır. Piyasasını az çok bildiğim için diyorum gayette rahat alınıp satılıyor. Nitekim çok tanıdığım alıp sattı, bende 4 sene Mitsubishi Colt ve 5 sene Mitsubishi Attrage aldım kullandım sattım. Problem çıkarmayan yağ,su değiştir binmeye devam et tarzı arabalar. Yakıt yönünden üzmezler. Parça fiyatları da öyle uçuk kaçık değildir aynı dönemin arabalarının fiyatları ile aynıdır.

Konu sahibi arkadaş anladığım kadarıyla biraz da performans istiyor. 2019-2020 Megane sedan tavsiye edebilirim 140bg 240nm tork var, o fiyata manuel vites bulunabilir. Konforu ve yalıtımı vs de oldukça iyidir.

Son düzenleme:
607 satılmaz ileride alacaksan başka al araba. 2006 BMW 5'ler var kolay satılır onlar.
E segmenti araçtır 607 gibi aynı rahatlığı hissedebileceğini düşünüyorum 530, 525 de bulunabilir.
180.000 liraya 2006 model araç öneriyorsunuz. Mantıklı mı? Bu paralar kolay kazanılmıyor sanayideki 3-5 ustayı zengin etmek istiyorum diyorsan alıp binersin.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar, maksimum 180 bin TL. Araç tekniklerinde çok bilgim yoktur. Babamla birlikte alacağız. Küçük ticari olabilir (Courier veya Caddy). Megane tarzı sedanlar olabilir. Manuel, otomatik fark etmez sadece 90bin km altı, temiz, sorun çıkartmayacak bir araba istiyoruz ve mümkünse hatchback olmasın.

Volvo S80 diyorum. Gayet güvenilir ve temiz modeller mevcut.

Her malın alıcısı vardır. Eskidendi o satılmaz etmez hikayesi. Sebebi ise parçayı sadece büyük şehirlerde bulabiliyordunuz. Şimdi internetten hemen hemen her parçayı bulabiliyorsunuz. Lancer zamanına göre tasarım olarak çok güzel bir araba, sadece güvelik yönünden dolu diğer donanımlarda zamanının gerisinde kalmış ama sürüşü de güzel bir arabadır. Piyasasını az çok bildiğim için diyorum gayette rahat alınıp satılıyor. Nitekim çok tanıdığım alıp sattı, bende 4 sene Mitsubishi Colt ve 5 sene Mitsubishi Attrage aldım kullandım sattım. Problem çıkarmayan yağ,su değiştir binmeye devam et tarzı arabalar. Yakıt yönünden üzmezler. Parça fiyatları da öyle uçuk kaçık değildir aynı dönemin arabalarının fiyatları ile aynıdır.

Konu sahibi arkadaş anladığım kadarıyla biraz da performans istiyor. 2019-2020 Megane sedan tavsiye edebilirim 140bg 240nm tork var, o fiyata manuel vites bulunabilir. Konforu ve yalıtımı vs de oldukça iyidir.
Audi için söylemiştim onu ağır hasarlıydı büyük ihtimalle expertiz bilgisi yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı