Maksimum 20.000TL'ye laptop önerisi

Bütçe
20.000

lazzkaptan53

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize selamlar,

İşim gereği kasamı satıp bir Gaming laptop almak istiyorum. Beni CoD Warzone 2, FIFA 23, FiveM gibi oyunlarda üzmemesini istiyorum. Marka vermeyeceğim, öncelikli isteğim 16 GB RAM'e sahip olması ve işlemcinin pik değerinde ısınmaması yönünde tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Gıgabyte rtx 2060 amd ryEn 5 3600 kule tipi sogutucı 16 gb 3600mhz ram corsair spec 05 kasa psu corsair 650 watt 80plus vs vs

Rami ilave edene kadar sizce üzermi beni

Rami ilave edene kadar sizce üzermi beni

öneriniz nedir link atabilirmisiniz

Bildiğiniz bu fiyatlarda muc swifh özelliği olan laptop mevcut mu
ne kadara satmayı düşünüyorsunuz

Laptop takıntısı yoksa alınabilir.

Laptop takıntısı yoksa alınabilir.
Kral laptopa dönmem gerek

ne kadara satmayı düşünüyorsunuz
11 bine letgoda ilana koydum kasamı gerçekten bu laptop piyasası lanet ama mecburum bilgisayarım cidden el emeği kendim topladım garantili tüm parçaları

Kral laptopa dönmem gerek.

11 bine Letgo'da ilana koydum kasamı gerçekten bu laptop piyasası lanet ama mecburum bilgisayarım cidden el emeği kendim topladım garantili tüm parçaları.

ASUS bütün bileşenlerini kendi üreten ve soğutmada laptop konusunda en iyilerden biri. HP ne kadar bilinen köklü markada olsa bu konularda bayağı geride. Beni olsam ya 3050 ASUS alırım ya da para biriktirir az daha 3060 ASUS, Excalibur, Lenovo vs bir marka alırım. Sonradan vah tüh keşke demeye gerek yok.

Ayrıca bende RTX 2060 ve 3600 kullanmaktayım Arctic Freezer 34 esport Duo soğutucuyla. Bana kalırsa 2060 masaüstünden 3050-3060 laptopa geçmek gereksiz 8-10 FPS fark edecek ve ısınacak. İlla geçeceğim dersen 4000 serisi laptop bekle o ara para biriktir önerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS bütün bileşenlerini kendi üreten ve soğutmada laptop konusunda en iyilerden biri. HP ne kadar bilinen köklü markada olsa bu konularda bayağı geride. Beni olsam ya 3050 ASUS alırım ya da para biriktirir az daha 3060 ASUS, Excalibur, Lenovo vs bir marka alırım. Sonradan vah tüh keşke demeye gerek yok.

Ayrıca bende RTX 2060 ve 3600 kullanmaktayım Arctic Freezer 34 esport Duo soğutucuyla. Bana kalırsa 2060 masaüstünden 3050-3060 laptopa geçmek gereksiz 8-10 FPS fark edecek ve ısınacak. İlla geçeceğim dersen 4000 serisi laptop bekle o ara para biriktir önerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kral haklısın geçilmez gakat bilgisayarımı işyerinde kullanmam gerek masaüstü olduğu içinde taşımak mümkün değil o yüzden bi laptop almak istiyorum
Hp victus 16 var kafamda Gigabyte G5 Me-51ee213sd I5-12500h 16gb 512gb Ssd 4gb Rtx3050ti 15.6 Inç. Fhd 144hz Freedos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL ve bu gıgabyte g5
Birde asus tuf

Hocam 8 GB çok ağır olmayan oyunlarda üzmez en fazla FPS kaybı yaşarsınız biraz. 1000₺ gibi bir masrafı var zaten 2x8 RAM'in. Ayrıca bu fiyata MUX Switch'li 3060 yok bütçeyi 25 civarına çıkartırsan Acer Nitro 5'e bakabilirsin.

Selamlar arkadaşlar çok araştırdım bu uzun araştırmalar sonucunda Hp Victus 16 HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD 144 Hz IPS, AMD Ryzen 5 5600H, 8 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 3060, 512 GB SSD, FreeDOS, Mika Gümüşü, 68P42EA Amazon.com.tr modelini satın aldım kargoda bugun teslim alacağım 2 adet 8 gb ram takviyesi yapacagım onleoda satın aldım bana 20.850 tl ye geldi incelemelerimizi video çekip göndereceğim arkadaşlarıma yardımcı olmak amacıyla teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı