Maksimum 200 TL Klavye Önerisi

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Max 200 TL bütçem var Türkçe oyuncu klavyesi almak istiyorum. Mekanik hisli mekanik klavye gibi kriterler dolanıyor sürekli bunlardan hangisini tercih etmeliyim? Oynadığım oyunlar genelde hikaye tabanlı oyunlar. Online olarak arada bir CS:GO BF 4 gibi oyunlar oynuyorum. Benim mekanik klavyeye yönelmem ne kadar mantıklı?

Merhaba Max 200 TL bütçem var Türkçe oyuncu klavyesi almak istiyorum. Mekanik hisli mekanik klavye gibi kriterler dolanıyor sürekli bunlardan hangisini tercih etmeliyim? Oynadığım oyunlar genelde hikaye tabanlı oyunlar. Online olarak arada bir CS:GO BF 4 gibi oyunlar oynuyorum. Benim mekanik klavyeye yönelmem ne kadar mantıklı?

200 liraya mekanik klavye zor gamepowerınkiler bile 300 lira olmaya başladı 200-250 arası mekanik hisli ( gerçek ) 300-250 arasıda Gamepower'ın mekanik klavyelerini bulabilirisin malzeme kalitesi kaliteli olsun diyorsan 350-400 lira arasındaki klavyelere bakman gerekir şahsen o bütçeye zorlarsak gerçek mekanik hisli klavye bulabiliriz hocam mekanik zor.
Şu klavyeye bakabilirsiniz.

200 liraya mekanik klavye zor gamepowerınkiler bile 300 lira olmaya başladı 200-250 arası mekanik hisli ( gerçek ) 300-250 arasıda Gamepower'ın mekanik klavyelerini bulabilirisin malzeme kalitesi kaliteli olsun diyorsan 350-400 lira arasındaki klavyelere bakman gerekir şahsen o bütçeye zorlarsak gerçek mekanik hisli klavye bulabiliriz hocam mekanik zor.
Şu klavyeye bakabilirsiniz.
Anladım. Peki yukarıda benim belirttiğim gibi oynadığım oyunlar belli mekanik klavye tercih etmem oyun zevkimi artırabilir mi :)

Anladım. Peki yukarıda benim belirttiğim gibi oynadığım oyunlar belli mekanik klavye tercih etmem oyun zevkimi artırabilir mi :)

Hocam ben Corsair K68 Red LED aldım uzun süre gitsin diye eski klavyem bildiğiniz bim klavyesiydi farklar olarak basış hissi ve tepkime süresi işime yarıyor ama sizin duruma gelince oyunda böyle aman aman etkiliyeceğini sanmıyorum benim çünkü ilk klavyem dandikdi şimdi attığım klavyeyi alıp sonra mekanik klavyeye geçseniz oynayışda çok az değişiklik olcağını düşünüyorum hatta genel olarak klavye değiştirmek bence birazcık gösteriş bile olabilir.

Eğer mekanik klavye düşünüyorsanız FPS oyunları için Red Switch ya da Cherry MX Red tercih edebilirsiniz.

CM storm devastator 2 model klavye mouse setim var çok temiz az kullandım klavyesi çok iyi mekanik hisli, mouse'da idare eder. Apex Pro aldım o yüzden kullanmayacağım. İnternette 250-300 lira istiyorsan 150 lira gibi bir fiyata ikisini tertemiz bir şekilde verebilirim.

Geri
Yukarı