Maksimum 250 TL fare önerisi

CptnAktas

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
G203'ü burdan alabilirsin.

SteelSeries Rival 110. bu arada sanırım stoklar bitmiş fiyatının bu kadar olmaması lazım birkaç ay önce 250 bandında bulunuyordu. G203 alabilirsiniz.

Aynen Rival alacaktım baktım yok ve çok pahalı ama G203 gittim denedim çok düz gibi şu an Bloody A9 kullanıyorum sizce alışabilir miyim.
G203'ü buradan alabilirsin.

Bu 102.
SteelSeries Rival 110. bu arada sanırım stoklar bitmiş fiyatının bu kadar olmaması lazım birkaç ay önce 250 bandında bulunuyordu. G203 alabilirsiniz.

Bir de ASUS TUF 5 var.

Aynen Rival alacaktım baktım yok ve çok pahalı ama G203 gittim denedim çok düz gibi şu an Bloody A9 kullanıyorum sizce alışabilir miyim.

Bu 102.
Hocam ben Bloody A7M kullanıyordum şu an SteelSeries Sensei Ten kullanıyorum gayet memnunum. Bence üzerine biraz daha para koyup Rival 3 alın.

Biraz daha dediğin para 100 TL :(

Hocam Mouse'ta ne ekmek o kadar köfte mantığı var CS:GO, Valorant gibi rekabetçi oyun oynayacaksanız sensörünün ve tarama hızının iyi olması gerekiyor. 100 TL'lik farka değeceğini düşünüyorum uzun vadede.

Hocam Mouse'ta ne ekmek o kadar köfte mantığı var CS:GO, Valorant gibi rekabetçi oyun oynayacaksanız sensörünün ve tarama hızının iyi olması gerekiyor. 100 TL'lik farka değeceğini düşünüyorum uzun vadede.

Hocam Rival 3'ü bekleyeceğim 1 saat sonra ince hesap indirimde olursa direk alacağım yoksa başka sitelerden alacağım her şey için teşekkürler inşallah Rival 3 alacağım konu kapanmıştır yorumlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı