Maksimum 2500 TL'ye Laptop Önerisi

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar Masaüstü pc mi satıyorum gibi %90 satılacak. Bende o zamana kadar araştırma yapayım dedim.

Grafik tasarım işlerimde kullanacağım. Ayda yılda bir PS4 e çıkmayan güzel bir oyun olursa onuda yükleyip oynamak isterim. Genelde DOTA2 oynuyorum. O yüzden oyun yönünden pek önemli değil.

Fakat photoshop ta dijital boyama işlerinde akıcı çalışması gerekiyor bu yüzden kaliteli bir ekran kartı ister.
aynı zamanda diğer programlarda...( after effetc , illustration vb. )

üst limit 2500 arkadaşlar. Zorlasam 2550 belki 2600tl oda zor tabi.

i7 - Full HD- min 2gb ekran kartı ( GTX model ) - min 8gb ram - gibi özellikler arıyorum. Baya araştırdım ama tek bir laptop çok hoşuma gitti.

Asus N550JK-CN167D Notebook  Fiyatı : 2.580,22 TL Asus Notebook > Asus

Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz varmı? Belki bundan ucuz ve daha iyi özellikte.

Kasaya önem veriyorum plastik istemiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim :)

Türkiye'de sadece Ankara ve İstanbul da 1 er servisi var :) o derece yani :D

Hmm. Ya o o kadar mühim değil. Ürünün kalitesi önemli benim için. Sonuçta o arıza anında yaşayacağım bir problem. Çoğu firmada 1 ay içinde öyle yada böyle tamir edip geri gönderiyor garantideki malı zaten. Yada ben öyle biliyorum :D

Cizgi Elektronik oldugu surece, no problem. ;)

Çizgi Elektronik derken? :)

Allah var servisi hızlı İstanbul'dakini bilemem ama :) plastik kasalar pek sağlam olmuyor metal kasa biraz daha dayanıklı olabilir :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı