Maksimum 2700 TL ekran kartı

• Konuyu başlatan akify
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 709
Bütçe
2700
1650 Super veya 5500 XT yerine 1070 daha mantıklı olmaz mı dostlar? Aradaki FPS farkı çok fazla değil mi?

Hocam Palit kaliteli markadır ufak bir araştırma ile bunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilk ilanda pazarlık payı varmış 2500'e indirebilirsiniz.

Bakacağim hocam onlara, teşekkür ederim.

Efendim sizce 5500 XT veya 1650 Super yerine 1070 daha iyi bir tercih olmaz mı?

1070 Ti varken 1650 Super almayın hocam. 2 hafta önce 2400 TL 1660 Super vardı fakat artık durumlar malum sıfır kart bulunmuyor.

Ben de öyle düşündüm, aldığım kartı minimum 1.5 sene kullanacağım çünkü.

1070, 1660 Ti gücünde. Bu durumda 1070 Ti 2060 civarında.

Belki 2060 bir tık daha güçlüdür.
MSI GEFORCE GTX 1650 SUPER GAMING X GTX1650S 4GB GDDR6 128B DX12 PCIE 3.0 X16 (1XHDMI 3XDP) Ekran Kartı: Amazon.com.tr
Bence sıfır alın kesinlikle neden derseniz bilgisayarın en çok yük binen bileşeni ekran kartı ve ikinci ellerin nasıl kullanıldığı belli olmaz. Ayrıca 1650 Super hem az güç çekiyor ve linkteki modelin soğutmasıda en iyisi. Bir de Amazon garanti güvencesi var.

Ya hocam açıkçası 4 GB VRAM'e hiç sıcak bakmıyorum ama sizler daha iyi bilirsiniz. Ne yapmalı ?

Ekran kartı stokları bekleyip, GTX 1660 Ti alabilirsin. Şimdi alacaksan, bunu öneririm.

Son düzenleme:
Ekran kartı stokları bekleyip, GTX 1660 Ti alabilirsin. Şimdi alacaksan, bunu öneririm.

hocam dediğim gibi stoklar geldiğinde bu fiyatlar bir anda düşmeyecek. adam akıllı rayına oturması belki 5-6 ayı bulacak. stok sorunundan daha büyük bir sorun var ortada ethereum madenciliği gibi.

Ben de öyle düşündüm, aldığım kartı minimum 1.5 sene kullanacağım çünkü.

Belki 2060 bir tık daha güçlüdür.

Ya hocam açıkçası 4 GB VRAM'e hiç sıcak bakmıyorum ama sizler daha iyi bilirsiniz. Ne yapmalı ?
Hocam benim önerdiğim kartın fiyatı ilk çıktığından beri hemen hemen aynı fiyat zaten amazonda en çok satanlarda 1. sırada. Satarken de kolay satarsınız. Ben bunun Galax modelini kullanıyorum memnunum ki Msi daha iyidir soğutma olarak. Amazon döviz kuru artmadıkça fiyatları arttırmıyor. Diğer siteler gibi fırsatçılık yapmıyor o yüzden fiyat uygun hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı