Maksimum 3.500 TL'ye telefon önerisi

Forumer

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba, yukarıdaki fiyata telefon almak istiyorum. M51, Realme 7 Pro, Poco X3, Reno 4 Lite gibi telefonlara baktım. Sizce hangisi daha kaliteli? Hangisi daha iyi oyun oynatır? Xioami alınır mı? Note serisi tercih etmeli miyim?

POCO X3 NFC ile %100 şarj ile 8 saat aralıksız PUBG oynadık en ufak takılma ve ısınma olmadı. 120Hz kare hızı olmasıda çok fark ettiriyor. Tavsiye ederim.

Acaba PUBG'yi 120 FPS mi oynadınız? POCO'dan kaçın yazılımı berbat denecek düzeyde. Realme 7 Pro M51 arasında da sizin kullanımınıza, isteklerinize göre değişir. Büyük batarya istiyorsanız M51, hızlı şarj ve daha şık telefon istiyorsanız tercihinizi Realme 7 Pro'dan yana kullanabilirsiniz. Kamera olarak da M51 Realme 7 Pro'dan daha üstün bildiğim kadarıyla.

Acaba PUBG'yi 120 FPS mi oynadınız? POCO'dan kaçın yazılımı berbat denecek düzeyde. Realme 7 Pro M51 arasında da sizin kullanımınıza, isteklerinize göre değişir. Büyük batarya istiyorsanız M51, hızlı şarj ve daha şık telefon istiyorsanız tercihinizi Realme 7 Pro'dan yana kullanabilirsiniz. Kamera olarak da M51 Realme 7 Pro'dan daha üstün bildiğim kadarıyla.

Müşterimizin isteği üzerine test yapıp aldık. Öyle abartılı bir problem ya da bir sıkıntı yaşamadık. 120 FPS mi bilmiyorum ama 120 Hz ile oynamak çok farklı keskin nişancı tüfeği ile hedef alırken farkı hissediyorsunuz.

POCO X3 NFC ile %100 şarj ile 8 saat aralıksız PUBG oynadık en ufak takılma ve ısınma olmadı. 120Hz kare hızı olmasıda çok fark ettiriyor. Tavsiye ederim.

Komikti hocam sağ olun.
Zamanı bükerseniz gerçekten 120 FPS alırken 8 saat oynayabilirsiniz.

Hocam Realme 7 Pro maalesef 4000 lirayı bulmuş.

Merhaba, yukarıdaki fiyata telefon almak istiyorum. M51, Realme 7 Pro, POCO X3, reno 4 Lite gibi telefonlara baktım. Sizce hangisi daha kaliteli? Hangisi daha iyi oyun oynatır? Xioami alınır mı? Note serisi tercih etmeli miyim?

Hocam reno 4 Lite kesinlikle alınmaz.
M51 ağır ve kaba olması sıkıntı değil ise düşünülebilir.Rom atılırsa ve oyun bol oynanacak ise X3 düşünülebilir. Ağır ve kaba olması sıkıntı ise reno 4 iyi olur.

Merhaba, yukarıdaki fiyata telefon almak istiyorum. M51, Realme 7 Pro, Poco X3, Reno 4 Lite gibi telefonlara baktım. Sizce hangisi daha kaliteli? Hangisi daha iyi oyun oynatır? Xioami alınır mı? Note serisi tercih etmeli miyim?
Oppo Reno 4 alabilirsin. Xiaomi yazılım sorunları ile boğuşuyor ama sorun çıkmayabilir de. M51 de bakabilirsin.

Geri
Yukarı