Maksimum 35.000 TL laptop önerisi

Hocam? Ne anlatıyorsunuz xcalubir denilen şeyin herhalde başka modeli yok. Bende xcalubir aldım cok hızlı güvenilir marka içinden mangal sesi geliyor ama herhalde çok soğudu ısıtıyor.
Hocam excalibur almakla çok doğru birşey yapmışsınız. Müşteri memnuniyetini o kadar önemsiyor ki kışın doğalgaz faturası ödemeyin diye evi ısıtıyor. Böyle kral bir marka işte.

Hocam Excalibur almakla çok doğru bir şey yapmışsınız. Müşteri memnuniyetini o kadar önemsiyor ki kışın doğal gaz faturası ödemeyin diye evi ısıtıyor. Böyle kral bir marka işte.

Bir arkadaşım almıştı yaptım bir hata diye geziniyordu. Termal macununu yeniledi. Bunlardan koyduk. Soğuk çalışıyor artık. Şu an kendi bilgisayarımın 4 tane alt köşesinde de var cihaz çok rahat nefes alyor. Lakin bence de mümkünse uzak durulmalı. (Cihazların yere çok yakın olması yanlış bence. Hava alamıyorlar.)

1669501980669.png

Bir arkadaşım almıştı yaptım bir hata diye geziniyordu. Termal macununu yeniledi. Bunlardan koyduk. Soğuk çalışıyor artık. Şu an kendi bilgisayarımın 4 tane alt köşesinde de var cihaz çok rahat nefes alyor. Lakin bence de mümkünse uzak durulmalı. (Cihazların yere çok yakın olması yanlış bence. Hava alamıyorlar.)

Eki Görüntüle 1585806
Hocam her oyuncu laptopuna gerekiyor zaten laptop standı. Laptopun arkasına kitap koyup laptopu yükselince bile fark ediyor o derece yani. Bende alıcam yakın bir zamanda stand.

Hocam? Ne anlatıyorsunuz xcalubir denilen şeyin herhalde başka modeli yok. Bende xcalubir aldım cok hızlı güvenilir marka içinden mangal sesi geliyor ama herhalde çok soğudu ısıtıyor.
Hocam🤣😂internete XCalibur yazdim önüme ne çikdiysa linkini aldim yapiştirdim kendim bile bilmiyorum nasil bir bilgisayar😂🤣.
Sizce nasil bilgisayar iyi mi reklamlarda gördüm ileride almayi düsünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı