Maksimum 350₺ Kulaklık Tavsiyesi

Bütçe
250-350₺
Gamenote markasını ilk defa duyuyorum. Diğer alternatiflere göre nasıldır? Bir de Drop Plus'un fiyatı düşer mi neden beklememi istiyorsunuz?

Kendinden ses kartı olsa daha iyi olur. Drop Plus'un fiyatları istediğimiz bütçeye uymuyor maalesef.
Gamenote marka hiçbir ürün alınmaz.

Ses kartı istiyorsa o zaman kesinlikle CH321.

13 Ocak'ta BİM' e gelecek olan Steelseries' e yönelebilirsin. Marka olarak kaliteli olduğunu biliyorum ama inceleme videolarına da bir göz atsan iyi olur.
Hocam öncelikle foruma hoşgeldiniz sonralıkla CH321 ve Drop Plus Arctis 1'in çok önünde kulaklıklar nu nütçede alınan Arctis 1 ses yönünden tatmin edici olmayabilir.

13 Ocak'ta BİM' e gelecek olan Steelseries' e yönelebilirsin. Marka olarak kaliteli olduğunu biliyorum ama inceleme videolarına da bir göz atsan iyi olur.
Kendim Arctis 5 kullanıyorum ve fiyatını hak etmediğini düşündüğüm için Arctis serisine biraz ön yargım var denilebilir.

Stinger Core önermem.
Hocam neden Stinger Core önermiyorsunuz? Bir de yukarıda arkadaş Gamenote alınmaz demişti.

Hocam neden Stinger Core önermiyorsunuz? Bir de yukarıda arkadaş Gamenote alınmaz demişti.
Gamenote alınır, niye alınmasın?
Önermiyorum çünkü mikrofonu pek iyi değil, CH321'ın aksine ses kartı yok ve cızırtı sorunu yaşayanlar var.

Bu arada bütçen biraz artarsa Drop Plus çok daha üstün.

Gamenote alınır, niye alınmasın?
Önermiyorum çünkü mikrofonu pek iyi değil, CH321'ın aksine ses kartı yok ve cızırtı sorunu yaşayanlar var.

Bu arada bütçen biraz artarsa Drop Plus çok daha üstün.
Bütçe 350₺'nin üstüne çıkmıyor hocam maalesef.

Stinger Core önermem.
İkisini karşılaştıracak olursak?

Geri
Yukarı