Maksimum 350 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300-350 TL

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Selam. 300-350 TL bütçem var. RGB önemli değil ama olursa mutlu olurum. CS:GO gibi oyunlarda güzel ses kasabileceğim bir kulaklık önerir misiniz?

Bu kulaklığı öneririm, 2-3 aydır kullanıyorum ve memnunum, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Bu kulaklığı öneririm, 2-3 aydır kullanıyorum ve memnunum, istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Hocam Sharkoon gibi bir marka almak istemiyorum çevremde sıkıntı çekenler oldu. Corsair gibi kaliteli bir şey almak istiyorum. Benim aklımda Gamepower mei vardı sizce nasıldır? Kuzenim aldı gayet memnun.

Hocam Sharkoon gibi bir marka almak istemiyorum çevremde sıkıntı çekenler oldu. Corsair gibi kaliteli bir şey almak istiyorum. Benim aklımda Gamepower mei vardı sizce nasıldır? Kuzenim aldı gayet memnun.

GamePower'ın Sharkoon'dan iyi olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde? Sharkoon zaten kaliteli bir marka, ucuz ürünlere denk gelmişsinizdir.

Arkadaşım sizin aldığınızı almıştı geçen ay, aldıktan 1 hafta sonra sağ taraf ses vermemeye başladı.

Gamepower dada aynı sorunu yaşarsın.
Dahili ses kartı var.

Gamepower dada aynı sorunu yaşarsın.
Dahili ses kartı var.

Hocam Cooler Master hoşuma gitti ama şuna da bakar mısınız?

Hocam Cooler Master hoşuma gitti ama şuna da bakar mısınız?

Hayır başka konulara baktım ve mikrofon ve konforu kötü deniliyor.

1618138516624.png

(Arkadaşların HS35 öneridiğine bakmayın onu da geçen sene önermeyi bıkartık.)

Arkadaşım sizin aldığınızı almıştı geçen ay, aldıktan 1 hafta sonra sağ taraf ses vermemeye başladı.
Hocam üzgünüm ama hiçbir kanıt olmadan inanmamı beklemeyin buna, aynı kulaklık olsa bile kullanıcı hatasından dolayı da olabilir, zaten garantili ürün, fabrika çıkışlı sıkıntı varsa direkt değişim yapmaları lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı