Maksimum 4000TL monitör tavsiyesi

kavra2

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik - Elektronik
Merhaba, maksimum 4000TL olacak şekilde monitör bakıyorum ama marka ve seçenekler arasında boğulduğumu fark ettim :D Yardımınıza ihtiyacım var açıkcası. MSI MPG27CQ2 kullanıcısıydım ama 5 ay sonra oluşan panel arızası sebebi ile değişim/iade raporu verildi ve Türkiye distribütörü penta MPG serisinin şu anda temin edilemediğini söyleyerek ücret iadesi verdi. Malum piyasada yapılan iade ile aynı monitörü almam pek mümkün olmadığından, MSI - ASUS'ya da Gigabyte markarlarından birisini tercih edeceğim. (Rampage - Casper - HP vs gibi marka ve modelleri düşünmüyorum). IPS ya da VA panel, 1ms, Curved, 27 ya da 32inc(32 daha önce kullanmadım FPS oyunlarda güzel olur diyorsanız tercih edilebilir), 2560x1440 QHD olacak şekilde öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Özellikle kullanmış ve memnun olan arkadaşların önerileri çok iyi olacaktır benim için.

Sistemim 2K için toplandı ama malum ekran kartı piyasası yüzünden 2K oynatacak bir ekran kartına sahip değilim ama bu piyasa böyle kalmayacak sonuçta o yüzden ekran seçimim kesinlikle ileriye yönelik olarak 2K olacak.

Tüm yorumlar için şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar, hayırlı ramazanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı