Maksimum 450 TL kasa önerisi

OOlcay

Decapat
Yer
Under 6 feet of dirt
Daha fazla  
Selamlar! 4 senedir aynı sistemi kullanmaktayım ve artık kasamı değiştirmek istiyorum. Kendi araştırdığım modellerde şunlar hoşuma gitti diyebilirim:

Bu markalara ne kadar güvenilir, hangisi alınır hangisi alınmaz bilmiyorum. 450 TL'ye kadar tüm önerilere açığım.

Dark Diamond Pro Mesh var, gayet geniş bir kasa; üstteki ve alttaki toz filtrelerini temizlemek kolay ama öndekini zor. YouTube'dan Teknobiyotik'in videosunu izlemeni öneririm.

Dark diamond Pro mesh var, gayet geniş bir kasa; üstteki ve alttaki toz filtrelerini temizlemek kolay ama öndekini zor. YouTube'dan Teknobiyotik'in videosunu izlemeni öneririm.

Hocam kasa hoş ama yan paneldeki cam bana çok kalitesiz gibi geldi. Rampage'in de camı hoş gibi ama temizlenebilirlik açısından nasıldır hiçbir detaylı bilgi bulamadım. Gametech kasayla ilgili zaten hiçbir bilgi bulamadım; forumda bazı konularda önerilmiş fakat bir incelemesi falan yok. Bilemedim ne almalı. 🤔🤔🤔

Hocam kasa hoş ama yan paneldeki cam bana çok kalitesiz gibi geldi. Rampage'in de camı hoş gibi ama temizlenebilirlik açısından nasıldır hiçbir detaylı bilgi bulamadım. Gametech kasayla ilgili zaten hiçbir bilgi bulamadım; forumda bazı konularda önerilmiş fakat bir incelemesi falan yok. Bilemedim ne almalı. 🤔🤔🤔

Camı plastik gibi hocam, anlatabilmişimdir umarım. Temperli değil yani. Ama güzel, geniş bir kasa, bütçe artırmadan bu üçü arasından seçim yapacaksanız bunu önerebilirim.

Gerçek ARGB kasa istiyorsan bütçeyi biraz arttır derim. Arttıramam dersen F/P açısından Rampage private alabilirsin.

ARGB olması pek de umrumda değil açıkçası. Ondan dolayı bütçemi çok da arttırmayacağım, sonuçta kasa sadece. Önemli olan hava akışı ve temizlenebilirliği. Azıcık da şık dursa yeter.

Camı plastik gibi hocam, anlatabilmişimdir umarım. Temperli değil yani. Ama güzel, geniş bir kasa, bütçe artırmadan bu üçü arasından seçim yapacaksanız bunu önerebilirim.

Anladım hocam. Plastik olması beni tereddüte düşürdü zaten; yan panelin daha kaliteli olmasını isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı